Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért volt jelen az életembe?

ChristianeF kérdése:

Miért volt jelen az életembe?

Figyelt kérdés

az illető engem sosem "erdekelt" ugymond. magamtol ra sem neztem volna olyan szandekkal.szamomra jelentektelen volt, de ő annyira szeretett engem,es fontos voltam neki bar nem tudom miert mert semmit sem tettem ezert. sosem tudtam volna elkepzelni hogy ilyen modon meg tudom szeretni. ő szabalyosan eroszakosan megszerettette magat velem. olyannyira hogy ö lett a legfontosabb ember az eletembe es aki a vilagot jelenti nekem. aztan egyszercsak szo nelkul magamra hagyott engem, mintha sosem jelentettem volna neki semmit. szo szerint mindent felégetve kisétált az életembe, engem pedig magamra hagyott hogy dolgozzam fel ahogy akarom. ennek már több mint egy éve. semmit nem enyhült ez a hiány, és borzasztóan nagy ürt hagyott. elvileg minden talalkozas okkal tortenik, de ezt az egyet az eletemben nem ertem. en öt az eletembe nem is akartam "beengedni" eleinte. nem talalok ra magyarazatot. meg nem erősített, ugyanúgy megbízok más emberekben, semmi "tanító vagy erősítő" célja nem volt. egyszerüen csak az hogy fájjon. nem értem...dolgunk van még? veletek tortent valami ilyen?

23/L



2015. márc. 7. 20:59
 1/7 A kérdező kommentje:
kisétált az életemből* bocsi:)
2015. márc. 7. 21:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos megunta, hogy a cseléded legyen.

Másik lány? Öngyilkosság?

Besztéltél vele azóta?

2015. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 huskyloverapach ***** válasza:

Az elöttem iró egy hùlye ne is vedd figyelembe minden hol csak trollkodik.


Ettôl csak erôsebb leszel érezd át ahogy megerôsödsz tôle TE irányítod a saját életed. Ha akarod visszakaphatod csak ne arra fondolj hogy elvesztetted hanem arra hogy neked egy nagyon szép és kedves pasid/fiúd van. És elôbb utobb megtalálod az igazit, ha valamit kérsz az élettôl azt megkapod.


(Az igazi férfiak szeretik megcsalni a nôket) najó ez nem igaz

2015. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Azért hogy tanulj tőle/belőle, belásd hogy ne ragaszkodj semmihez senkihez, hogy megtanuld hogy te mar teljes vagy önmagadban is.

Mert csak egy Isten/Lélek van és mi annak vagyunk a részei az elkülönültség csak Illúzió.

2015. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem történt velem ilyen és az is biztos, hogy itt nem fogja tudni senki megmondani, hogy miért tette.

Már egy éve történt, szóval nem mondom, hogy keresd fel ezt megbeszélni, de keress valaki mást aki feledteti.


Arra viszont kíváncsi lennék, hogy lehet erőszakosan megszerettetni valakivel magunkat?

2015. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, csak kialakult benne egy rögeszme.
2015. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat a szülői konfliktusokat dolgoztatják fel.


Hol volt gyerekkorodban olyan helyzet hogy szüleid ott hagytak valahol( csak úgy)?


Azt az élményt kell feldolgozni és akkor ez is megoldódik.

2015. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!