Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti olyan világba akartok...

Ti olyan világba akartok élni, ahol működik a vonzás törvénye meg efféle hókuszpókuszok vagy ahol nem?

Figyelt kérdés
Én olyanba ahol nem. A baj csak az, hogy lehet tényleg működnek ezek a dolgok.

2015. febr. 2. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Olyanba, ahol a racionalitásra épül a tudás, nem a vallásos hitre. Mert tudni valamit és VALÓBAN TUDNI - különbözik. Például ha te tudod, hogy azért esett le a kép a falról, mert a szellem meglökte, még nem bizonyíték. De én TUDOM, hogy más magyarázata van, és mondjuk megnézem a képet tartó szeget a falban, a képen lévő pöcköt is, a reális magyarázatok között nézek szét előbb. Az is lehet, hogy pont a szeg végén volt már a pöcök, és csak lecsúszott.
2015. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én egy olyan világban akarok élni, ahol béke van és az emberek szeretik egymást. Már ha lehet választani.
2015. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is olyanba, csak az a baj, hogy nekem nem úgy tűnik, hogy ez a világ ilyen lenne.
2015. febr. 2. 11:20
 4/10 A kérdező kommentje:
A 3as kommentet az 1esnek írtam.
2015. febr. 2. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Olyanban élünk, ahol nem működnek. Nincs ezzel probléma.
2015. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én olyan világbaN szeretnék élni, ahol az emberek képesek helyesen írni és beszélni...
2015. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Én olyan világban élek, ahol nem működik a hópuszkópusz, vonzás törvénye, halál utána Menny-Pokol, újjászületés, és hasonlók. :)

Az én világom az inkorrektségével korrekt.

2015. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Jajj de csípi a zombi ezósoknak a szemét a sok jó válasz. Remélem fáááj! xD
2015. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a vonzás törvénye ha működne úgy működne, hogy azt is bevonzom, amitől félek, és az igazi félelmeket nem olyan könnyű megszüntetni, maximum elnyomni lehet őket, én ebben az esetben én biztos nem mernék szembenézni ezzel a lehetőséggel (hogy előbb-utóbb a legnagyobb félelmeim is valóra válnak), úgyhogy inkább becsuknám a szemem, fülem és vakon hinnék a tudományban.

Már ha egy ilyen világban élnénk, ahol a vonzás törvénye uralkodik...

2015. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: Na látod, én bevonzottam azt amitől félek, épp azért írtam ki ezt a kérdést.
2015. febr. 2. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!