Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha ez kepessegnek nevezheto...

Ha ez kepessegnek nevezheto akkor mi vagyok? Marmint ha van ennek kulon neve.

Figyelt kérdés
Egyszer egy este olvastam egy jo konyvet es abban szo volt arrol hogy egy szemely belepett egy masik almaba.Aznap az volt az utolso gondolatom elalvas elott hogy milyen erdekes lenne ezt kiprobalni.Masnap mikor talalkoztunk egy baratnommel akkor valahogy bejottek a temak az almokrol es en megkerdeztem hogy mit almodott.En az este nem emlekeztem az almomra de mikor o elmondta az ovet,hogy en is szerepelek benne akkor hirtelen osszefuggestelen kepek jelentek meg a szemem elott,azutan reszletesebben is lattam oket.Ezutan elkezdtem kerdezni a reszletekrol es o azt mondta, hogy ugy volt ahogy en mondtam.Ekkor ledobbentem es meg aznap este mindet vegigcsinaltam ugy ahogy aznap este mikor olvasam a konyvet.Mikor lefekudtem, akkor koncentraltam egy bizonyos szemelyre de nem sikerult,folyon fajt a fejem egy pontban.Utana tobb szemelyre koncentraltam mignem elaludtam.Masnap mikor felkeltem luktetett a fejem es a hatam.Utana talalkoztam a zzal a bizonyos szemellyel es elmeseltem neki hogy mi tortent velem az ejszaka.Mikor felalomban voltam akkor tudtam hogy valamit almodtam vagy valami tortent almomban.De mikor felebredtem akkor nem tudtam visszaemlekezni.Mikor az a bizonyos szemely ezt meghallotta,akkor ledobbent,mert elmeselte hogy vele is ez tortent.Akkor vegigkerdeztem a tobbi szemelyt akire koncentraltam elalvas elott es egy kivetelevel az egesz azt allitotta hogy tudja hogy tudja 1hogy tortent valami almaban de nem emlekszik vissza ra.Arra kovetkeztettem hogy az az egy szemely akinek nem volt ilyen furcsa egybeesese azert emlekezett az almara es azert nem szerepeltem az almaban, mert ferfi.Attol a naptol kezdve van egy furcsa hatodik erzekem hogy megerzem bizonyos emberek jelenletet a kozelemben meg akkor is ha nem latom oket azonnal az erzes utan ami szerintem csakis ez lehet.De attol a napto kezdve a szemem szine valtakozik.Nekem eredetileg a szele szurkes,a pupilla korul pedid narancssarga es barna kevereke,a tobbi meg sotet zold.De mostanban mikor vidam vagyok, a szine zold helyett kekeszold de foleg kek,mikor unott vagyok,akkor a szine zold es a pupillam korul a narancssarga barna egy kicsit megvaltoztatja a szinet es mikor duhos vagyok,akkor a pupillam korul a narancssargas barna kitagul.Es mikor felfedeztem azt hogy kepes vagyok almukban befolyasoni masokat,akkor eszrevettem e kezfejemen egy feltetelezem anyajegyet ami addig nem volt ott.Aztan amikor harmadik nap is ki akartam ezt probalni,akkor,nem ment vagy lehet hogy csak en nem emlekeztem ra.Vagyis ezt gondoltam eloszor,de mikor hajnali 5-kor a baratnom felhivott akkor megdobbentem mivel hogy azt modta,hogy latott engem almaban,hogy ott allok elotte es hogy azt mondom neki, hogy engedjen be az almaban.Ez a hir engem is varatlanul ert.Utana hogy eltotsem az idot visszafekudtem aludni.Mikor almodtam akkor hirtelen azt almodtam,hogy a baratnom szobajaban vagyok es o akkor fesulkodott.Megneztem a ruhajat, megkerultem, es akkor magamat meglattam a tukorben.At lehetett latni rajtam,de azert lehetett engem is latni utana felebredtem mert nem tudtam hogy hogyan reagaljak ra.Mikor megebredtem akkor ugyan ott fajt a fejem mint mikor arra a bizonyos szemelyre probaltam koncentralni.Aztan eszembe jutott,hogy a baratnomel kozos programot beszeltunk meg.Mikor talalkoztam vele,akkor lattam hogy pont ugy van feloltozve ,mint az almomban.Nem tudtam hogy hogy reagaljak ra ezert egy hosszu percig neztem, de utana kapcsoltam es megprobaltam normalisan hozzaalni ehez az egeszhez.De mindenki azt mondta hogy mostanamban furan viselkedek.S.O.S.Ilyenkor mit kell tenni?Es ertelmes szemelyek valaszait varom,mert biztositok mindenkit hogy nem vagyok bolond.Meg mindig normalis vagyok ezeket leszamitva.Erre van valami nev ami most velem tortenik?

2015. márc. 11. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért viselkedsz furán, serdülsz, netán depressziós vagy?

Nekem egyszer atópiás ekcéma volt a kezemen, kenegettem ezzel-azzal és elmúlt, de lett egy anyajegyem.

Ha van kedved gondolj majd rám és én is rád lefekvéskor. Most már kíváncsi vagyok. (bár nem vagyok nő)

2015. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat nekem is ez a kerdesem!Miert vannak ezek?Es nem nem vagyok depresszios es egyeb bajom sincs csak furcsanank tunnek ezek az egybeesesek!Ennyi az egesz es valaszokat szeretnek a kerdeseime!Akivel tortentek mar ilyenek az kerem segitsen!
2015. márc. 11. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem
2015. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre bárki képes, én is csináltam már ilyet. Meditatív, nyugodt állapotba kell hozzá kerülnöd. Szerintem tök jó dolog. Egyszer egy barátnömnek üzentem így álmában, hogy másnap mondjon ki egy ritkán használt szót. Kimondta :-)

Szerintem erre a dologra nincs külön szó. Próbálgasd rendszeresen, hogy tökélyre fejleszd ezt a tudást, csak vigyázz, hogy olyan dolgot ne "üzenj", amivel manipulálod a másikat, mert szabad akarat tudod! A karma keményen visszavág! Sok sikert!!! :-)

2015. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes amit leirtál.. Hmm vissszaatértemmmm xddd
2015. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!