Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi a fene volt? Többi lent!

Himsoviniszta kérdése:

Ez mi a fene volt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ott kezdeném,hogy az ezotéria részlegbe többnyire nevetni jártam,a trollok és a bocsánat idióták miatt.Szóval annyi történt hogy éjfél előtt 10 perccel lekapcsoltam a tv-t és aludni készülődtem.Nyugtalan voltam,mert a mozgás érzékelős lámpa az udvaron fel-fel kapcsolódott volt hogy több ideig le sem kapcsolt.Kezdett idegelni a dolog ,mondom felkapom a "bézbóz" ütőt ,hátha a szomszéd utcai putriból a kis Lakatos Hjúheffner garázdálkodik itt.Viccet félretéve,lefagytam és mikor elhatároztam magam hogy felkelek akkor elment az áram pontban éjfélkor.Na akkor mikor korom sotet van es csak telóval tudtam világítani egy kicsit megváltozott az álláspontom.Ekkor betörőre gyanakodtam még mindig.Aztán hatalmas fehér fény szűrődött be az ablakon,férfiasan megvallom becsuktam a szemem,magamban mondogatva hogy tuti csak hülye vagyok.Ki-ki nyitogattam a szemem és fura árnyakat és mint egy csillagszóró fénye lett volna,motoszkálást hallottam és zúgást.Lefagytam,nagydarab ember vagyok,de nem mertem cselekedni.Mintha mi sem történt volna elaludtam.Szkeptikus voltam eddig.Másnap mesélem reggelinél anyáméknak akik egy másik házrészben laknak.Erre anyám szörnyülködött,hogy ez nem lehet igaz.Ő piros pontokat látott pásztázni a szoba sarkában,ugy este 11kor és a rádiós ébresztőórájuk reggel 3 órával késett.Holott 10 perc áramszünet volt.A legdurvább rész az egészben,hogy felhívtam az elektromos műveket délután és kérdeztem volt e áramszünet abban az időpontban.A válasz:persze hogy nem,azt előre bejelentik vagy csak viharban megy el.Tiszta ,csillagos égbolt volt.Ennyi lenne,kövezzetek meg.
2015. márc. 21. 09:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tényleg igazat írtam,habár néhány helyen viccesre vettem...csak zavaromban,hogy ne nézzetek full idiótának.Gondolkoztam megkeresek pár embert hasonló élményekkel.Írtam az ufozugnak,paranolnak is ma,várom a válaszukat.Megfejthetetlen ez a világ,fene tudja mi volt,ha ezen gondolkodnék soha nem tudnék aludni.
2015. márc. 21. 14:47
 12/14 A kérdező kommentje:
Paranormalnak'
2015. márc. 21. 14:49
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Elegendő ha megtanulsz mindent az energiáról, ezoterikus szinten is és megtanulod magad megvédeni.
2015. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem nézlek idiótának, láttál valamit amit nem tudsz megmagyarázni, van ilyen. Hogy ufó volt-e nem tudni, Mivel Te sem tudod mi volt, de hasonlít az ufós sztorikra (amiből végtelen variációjú verzió kering) ezért gondolod azt hogy ufó volt. Remélem túlteszed magadat az élményen.


Ha viszont a nagyszüleid már máskor is láttak hasonlót, lehet hogy érdemes lenne feltenni egy kamerát, már ha úgy érzed ez segít.


Szomszédok nem láttak valamit? Nem kell teljes élménybeszámolót tartani, csak megjegyezni hogy áramszünet volt vagy hogy tegnap valami fényt meg zajt hallottál de mire kimentél elmúlt, nem-e láttak valamit. Minél több infó van annál jobban kiderülne mi történt.


Arra vigyázz hogy ne ess át a ló túloldalára, ne legyen hogy eddig nem hittél az ufókban, mostantól meg feltétel nélkül elhiszel mindent. Most hogy ennek utánaérdeklődsz nem tudom milyen alakokkal hoz össze a sors, de figyelj azokra akik "segíteni" próbáljanak neked, mert még ha az elején ingyen is tennék később már biztos nem. Igen, szkeptikus ember vagyok aki ufót még nem, de aljas embereket már látott.


Illetve ha már a hagyományos ufó sztorikból indulunk ki, találtál bármi nyomot? A földön, magadon stb.


Látta más is a hatalmas fehér fényt?


Na a lényeg, hogy informálj minket mire jutottál.

2015. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!