Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről amit láttam?

Mit gondoltok erről amit láttam?

Figyelt kérdés

Egyik este még téli szünetben hazatérve egy közepesebb családi vacsoráról karácsony alkalmából egy elég érdekes dolgot láttam.

Budapesten lakok egy külvárosban ha számít, egy panelházsorban, körben kertes házakkal. Elég nyugodt zöldes terület.

Este volt már, körülbelül 22:30 körül lehetett. Amikor beértünk az utcába, és kiszálltunk az autóból még nem vettem észre egyből. Amikor mentem hátra a csomagtartóhoz, és nyitottam volna ki akkor akadt meg a szemem a kb. 50-60 méterre levő betonpadoknál, ahol csak egy utcai lámpa világított. Van ott egy hinta is, mert ez nem igazán egy játszótért, hanem csak egy lazító hely szerűség. Nézek arra, keresztül a sötéten, és látom a hinta mozog, mivel ül rajta valaki. Háttal volt nekem, arcát mindvégig nem láttam. Egy hosszú világos hajú lánynak tűnt, egy fehér kisebb termetű kutyával. A kutya csak járkált körülötte fel- alá, a lány vagy mit tudom én mi volt az, hintázott. A ruhája ilyen tavaszi, talán enyhébb nyári öltözék volt ami rajta volt, lenge, világos, talán enyhén színes. Hintázott, miközben én kimerevedve álltam, és néztem előre, mi a tököm történik. A haja lengett oda vissza. Egyszer végül leszállt, ilyen 1 perc után a hintáról, és tovább állt egy ház mögötti vékonyabb járdasétányra, ahova már egyáltalán nem megy be fény. mert ott kb. mintha meg lett volt húzva a határa a lámpafénynek. És egyszerűen besétált a sötétségbe. A kutyája meg csak követte. Nem rohanva, de sietős tempóban sétáltam oda, értetlenkedve a hintához, hogy mi volt ez... végül odamentem a hátvonalhoz, ameddig elvilágított a hintától a lámpa, és benéztem a sétányszerű helyre, ahonnan szintén egy nagyobb területű tér kerül előtérbe a szem előtt. Kisebb játszótérrel. Itt kb. full homály volt, ha egy utcalámpa világított az egyik távolabbi szélén, aminek a fénye szinte semennyire nem járta át a játszóteret. Szóval ott álltam a fénynek a határán, egy lépésnyire az sötétségtől, és néztem előre, hogy mi a tököm volt ez. Jön apám, mondja hogy "ne menj be arra, sötét van ott..". Utána kérdezi, hogy mit, és miért néztem ilyen furán, miért állok ott... mert láttam furán viselkedek. Jön, nézek rá, elmondom neki, hogy mit láttam. Azt, hogy egy fura alak itt hintázott az éjszaka közepén, hosszú világos hajjal, nyári lenge ruhákban; egy fehér, hosszú szőrű közepes termetű kutyával. Aztán tovább állt abba az irányba, amerre most néztem. Én állok háttal az sötétségnek, apám pedig arra nézett, amerre kell. Meghallgatja a történetem, és megszólal... "ott a kutya". Egyből leesett hogy nem képzelődtem. Megfordultam, és szintén 50-60 méterre megint megjelent a furcsaság, de csak a kutya. Ott állt a tömbház sarkánál kb. túl a játszótéren bőven. De csak a kutya volt ott. Kicsit járkált oda vissza érthetetlenül, erre tovább állt, bement a ház mögé már a látómezőn kívülre. A lányszerű alak ekkor már máshol járt, az is lehet ott volt, de takarásban. Végül nem követtük, nem mentünk jártunk utána az esetnek, legalábbis nem próbáltuk meg. Az egész maradt az ismeretlenségnek. Utána mentünk be a kapun a panelházba.

Az egész egy bizarr, egy nem is tudom mi volt ez. Mintha... ilyen horrorfilmbe illő jelenet volt, hogy az a valami úgy viselkedett, mintha direkt így csalogatott volna maga felé, és húzott volna minél messzebb a sötétségbe. Egyből felmerültek a kérdések, hogy mi volt ez? Melyik normális ember hintázik ilyenkor, ilyen sötétben, ilyen ruhákban, főleg kutyával a játszótéren? Miért állt utána tovább a homályba? Tiszta embertelen volt az egész. Az arcát sem láttam mindvégig ahogy még korábban leírtam. Nem nézett sehova, csak előre.

Szóval, aki végigolvasta, köszönöm... én ezt sosem fogom elfelejteni. Ez ha valaki felhozná, egyáltalán nem álmodtam, apámmal még másnap beszéltem erről, és még most is tudnék vele beszélni, mert Ő is részese volt.

Másrészt, nem kitaláltam... Ha nagyon gyanús lenne a fogalmazás miatt, próbáltam nagyjából visszafogottan úgy leírni, hogy átérezhető legyen, és bele lehessen élni magad egy kis mértékben úgy, ahogy én voltam ott. Átélni a helyzetet.

Fingom nincs mi volt ez...



2015. márc. 24. 02:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs a történetben semmi misztikus. Inkább te érezhetted annak valami miatt. A lány ruháját lehet, hogy nem is tudtad megfigyelni rendesen, hiszen mégiscsak sötét volt, gyenge lámpafénnyel. De ha misztikus jelenség volt, akkor az volt, láttál valami érdekeset, és kész.
2015. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tűnik furának, csak az h egy kislány ilyenkor kintvan. De semmi rémisztő nincs benne. A többi meg már paranoia.
2015. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem ez inkább szép történet, minthogy horror. Biztos kedves lány lehetett.
2015. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Röhejes... komolyan... láttam amit láttam... és ennyi. Nem ilyen véleménnyel lennétek a dologról, ha ti láttátok volna, és még mindig tisztán emlékeznétek rá.

És nem vagyok paranoiás, mert mondom... ez volt eddig az egyetlen ilyen, és ilyesfajta eset, ami történt velem... ne mondjátok hogy beképzelem.

És ne mondjátok hogy természetes, vagy nincs benne fura. Őszintén, használjátok már az agyatokat, vagy nem tudom és magyarázzátok már meg nekem légyszíves, mi abban "normális", vagy nem fura, hogy valaki ilyen sötétben kint hintázik? Nyári szerelésben? És olyan embertelenül mozog, körül sem nézett egyszer sem... csak nézett előre háttal.

Láttam tisztán, mert frissen kaptam a szemüvegem... és lengett rajta másrészt.

2015. márc. 31. 20:24
 5/14 anonim válasza:
:DDDDDDD lehet h volt ott vele valaki pl neked épp takarasba es már régóta kint voltak. A nyári ruha alatt pl lehetett harisnya de nem volt hideg. Ebben mi a fura???
2015. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy szabad tér közepén takarásban, ügyes vagy... Másrészt ki a tököm mondta hogy nem volt hideg?! Tél közepe volt, vagy -1;2 fok volt.. az még enyhe, de nem ilyen ruhákhoz...
2015. ápr. 6. 03:50
 7/14 anonim válasza:
0%
Akkor végül a lány hogy lett takarasba.... Na meg ahol házak vannak ott van mi támadjon Xdd gondold végig, te egy hatalmas hülye vagy, mármint nem ismerlek inkább mondjuk úgy az allitasod nem utal tiszta fejre...
2015. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Lehetett rajta najlon harisnya de az mar poloba is van...
2015. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ember, gondolkozz már, nem tudom melyik az első kommented, de azt se tudod bakker miről van szó. Ha akarod olvasd el mégegyszer és próbáld felfogni. Vagy akadj le a témáról és huzzál el.;) De a megnyílvánulásodból szerintem jól látom, hogy ez neked túl nagy falat.
2015. ápr. 7. 02:26
 10/14 anonim válasza:
vagy csak szimplán hülye vagy... amúgy híres vagy több viccoldalra is felkerültél :D
2015. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!