Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről amit láttam?

Mit gondoltok erről amit láttam?

Figyelt kérdés

Egyik este még téli szünetben hazatérve egy közepesebb családi vacsoráról karácsony alkalmából egy elég érdekes dolgot láttam.

Budapesten lakok egy külvárosban ha számít, egy panelházsorban, körben kertes házakkal. Elég nyugodt zöldes terület.

Este volt már, körülbelül 22:30 körül lehetett. Amikor beértünk az utcába, és kiszálltunk az autóból még nem vettem észre egyből. Amikor mentem hátra a csomagtartóhoz, és nyitottam volna ki akkor akadt meg a szemem a kb. 50-60 méterre levő betonpadoknál, ahol csak egy utcai lámpa világított. Van ott egy hinta is, mert ez nem igazán egy játszótért, hanem csak egy lazító hely szerűség. Nézek arra, keresztül a sötéten, és látom a hinta mozog, mivel ül rajta valaki. Háttal volt nekem, arcát mindvégig nem láttam. Egy hosszú világos hajú lánynak tűnt, egy fehér kisebb termetű kutyával. A kutya csak járkált körülötte fel- alá, a lány vagy mit tudom én mi volt az, hintázott. A ruhája ilyen tavaszi, talán enyhébb nyári öltözék volt ami rajta volt, lenge, világos, talán enyhén színes. Hintázott, miközben én kimerevedve álltam, és néztem előre, mi a tököm történik. A haja lengett oda vissza. Egyszer végül leszállt, ilyen 1 perc után a hintáról, és tovább állt egy ház mögötti vékonyabb járdasétányra, ahova már egyáltalán nem megy be fény. mert ott kb. mintha meg lett volt húzva a határa a lámpafénynek. És egyszerűen besétált a sötétségbe. A kutyája meg csak követte. Nem rohanva, de sietős tempóban sétáltam oda, értetlenkedve a hintához, hogy mi volt ez... végül odamentem a hátvonalhoz, ameddig elvilágított a hintától a lámpa, és benéztem a sétányszerű helyre, ahonnan szintén egy nagyobb területű tér kerül előtérbe a szem előtt. Kisebb játszótérrel. Itt kb. full homály volt, ha egy utcalámpa világított az egyik távolabbi szélén, aminek a fénye szinte semennyire nem járta át a játszóteret. Szóval ott álltam a fénynek a határán, egy lépésnyire az sötétségtől, és néztem előre, hogy mi a tököm volt ez. Jön apám, mondja hogy "ne menj be arra, sötét van ott..". Utána kérdezi, hogy mit, és miért néztem ilyen furán, miért állok ott... mert láttam furán viselkedek. Jön, nézek rá, elmondom neki, hogy mit láttam. Azt, hogy egy fura alak itt hintázott az éjszaka közepén, hosszú világos hajjal, nyári lenge ruhákban; egy fehér, hosszú szőrű közepes termetű kutyával. Aztán tovább állt abba az irányba, amerre most néztem. Én állok háttal az sötétségnek, apám pedig arra nézett, amerre kell. Meghallgatja a történetem, és megszólal... "ott a kutya". Egyből leesett hogy nem képzelődtem. Megfordultam, és szintén 50-60 méterre megint megjelent a furcsaság, de csak a kutya. Ott állt a tömbház sarkánál kb. túl a játszótéren bőven. De csak a kutya volt ott. Kicsit járkált oda vissza érthetetlenül, erre tovább állt, bement a ház mögé már a látómezőn kívülre. A lányszerű alak ekkor már máshol járt, az is lehet ott volt, de takarásban. Végül nem követtük, nem mentünk jártunk utána az esetnek, legalábbis nem próbáltuk meg. Az egész maradt az ismeretlenségnek. Utána mentünk be a kapun a panelházba.

Az egész egy bizarr, egy nem is tudom mi volt ez. Mintha... ilyen horrorfilmbe illő jelenet volt, hogy az a valami úgy viselkedett, mintha direkt így csalogatott volna maga felé, és húzott volna minél messzebb a sötétségbe. Egyből felmerültek a kérdések, hogy mi volt ez? Melyik normális ember hintázik ilyenkor, ilyen sötétben, ilyen ruhákban, főleg kutyával a játszótéren? Miért állt utána tovább a homályba? Tiszta embertelen volt az egész. Az arcát sem láttam mindvégig ahogy még korábban leírtam. Nem nézett sehova, csak előre.

Szóval, aki végigolvasta, köszönöm... én ezt sosem fogom elfelejteni. Ez ha valaki felhozná, egyáltalán nem álmodtam, apámmal még másnap beszéltem erről, és még most is tudnék vele beszélni, mert Ő is részese volt.

Másrészt, nem kitaláltam... Ha nagyon gyanús lenne a fogalmazás miatt, próbáltam nagyjából visszafogottan úgy leírni, hogy átérezhető legyen, és bele lehessen élni magad egy kis mértékben úgy, ahogy én voltam ott. Átélni a helyzetet.

Fingom nincs mi volt ez...



2015. márc. 24. 02:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
kutyasétáltatááááááás baromfiagyú
2015. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Milyen egy beképzelt kretén vagy komolyan, hányingerkeltő. Növesszél már gerincet :D másrészt mutasd a egy linket a vccoldalról ahol rólam van szó, én is akarok egyet nevetni. (Olyan valószínű :'D)
2015. ápr. 11. 07:33
 13/14 anonim ***** válasza:

Rendesen kirázott a hideg :( félek, miattad ma este nem alszok. Én az ilyesmiket elhiszem, hallottam már hasonló történeteket... nővérem 2 barátnőjével (13 évesek voltak kb 8 éve)a sportpája mellett egy kis erdős részen jöttek hazafele és láttak egy embert lógni egy fán. Felakasztotta magát valaki.

Meg más sztorik pl szellem idézések...bezáródott a wc ajtó stb.

azt nem tudom hogy valóban igazak-e, de előfordulhat. Itt is nővéremék 3-man voltak és mindegyik tudna még mesélni róla. Úgy mint te és apukád. De szerintem az is előfordulhat hogy egyszerre többen veképzelik és teljesen valóságos. De viszont valamit biztos jelenthet. Jól tettet hogy nem mentél utána.ezek ilyen jelek szerintem vagy istentől vagy sátántól... leírni se szeretem ezt az utolsó szót

2015. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Engem is megijeszt..... a hülye kérdező és társa szemét hölgy/úrfi
2015. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!