Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a mondatról? Egy közösségi oldalon láttam és érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről.

Figyelt kérdés
Csak a kutyák játszanak a csontokkal, de a disznókkal meg csak a hentesek.
2014. szept. 12. 15:51
1 2
 1/13 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
A pudinghegesztő két kék tehén infravörös lódobogással való konfrontációjában több a ráció mint ebben.
2014. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a "csak a kutyák játszanak a csontokkal" beszólást az elhízott depressziós kövér lányok találták ki.
2014. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

ez igaz

mindig az aranyosság :)) ne legyen vékony,és kövér se.

2014. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez az, amikor egy paraszt reagál egy másik paraszt megjegyzésére. Jól gondolom?
2014. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez éppen annyira értelmes idézet,mint a sok elcsépelt napi Coelho meg Oravecz Nóra.Ilyen facés bölcseletekből lehetőleg ne építkezz...
2014. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A lufikkal meg a gyerekek.
2014. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ennél "a kutyák játszanak csontokkal" szövegnél nem létezik szánalmasabb. Az önbizalomhiányos kövér nők találták ki miközben majszolták az XXL-es sajtburgert.
2014. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azok a troll férfiak találták ki, akik leszólják a haverjaikat, akiknek vékony barátnőjük van. Mert ugye muszáj belerúgni a másikba, viszont abból, hogy ez a mondat fröcsög a rosszindulattól pusztán azért, mert valaki vékony, irigységre tudok következtetni.
2014. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ez kicsit igy szánalmas és beteges..

A vékony lányok mondják ezt a kövérekről,de forditva is igy megy.

Nem lehet mindenki tökéletes,nem mindenkinek ugyanaz a véleménye,ezért is nincs 2 egyforma ember a Földön szerencsére..

Mindenkinek mások az igényei,valaki a ducibbakat,valaki a vékonyakat szereti.

Én nem vagyok sem csontsovány sem elhizott..igaz hogy sokat nasizok,de remélem hogy nem fogok elhizni :D

2014. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én vékony lány vagyok, egyáltalán nem bántom a kövéreket, és szerintem ez hülyeség, a vékony és a duci lányokra nézve is, ráadásul elég sértő.


Nekem rosszul esik, mert nem vagyok anorexiás, kb két óránként rengeteget eszek, de a genetikám miatt nem hízok. Van olyan ismerősöm, aki legalább 3 éve fogyózik, ráadásul ő is 16 éves, és még mindig túlsúlyos, pedig annyira nem volt vészes. Ráadásul pedig elég intenzíven diétázik, gyümölcs napokat tart, mindenből diétásat eszik, nagyon figyel kalóriákra, reggelente futni jár, táncra jár (ami elég fárasztó), otthon edz, köpölyözésre jár, figyel a bőrére, mégse kell senkinek, úgy, ahogyan én se, pedig egyik se a mi hibánk, de amiatt a hülye idézet miatt (is, hiszen nem teljesen emiatt van) még csak a közelünkbe is kerülnek a pasik.

2014. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!