Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megtörtént amit álmodtam....

Megtörtént amit álmodtam. Miért? Jelentéktelen dolognak tűnt. Lehet ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés

Egyszer kiskoromban (kb. 7 évvel ezelőtt) azt álmodtam hogy az iskola udvaron ülünk x helyen egy barátnőmmel és viccelődünk, én pedig elnézek egy elkerített részhez és a madarak csicseregnek... Pár nap múlva pont úgy történt meg ez a jelenet ahogy az álmomban volt. Nem figyeltem rá, pár pillanat alatt történt, de utána nagyon ledöbbentem. Ugyanarra néztem, nem direkt, ugyanarról beszélgettünk ugyanazokkal a szavakkal mint az álmomban, az idő is ugyanolyan volt, egyszerűen minden.


A második alkalom nem rég volt. Azt álmodtam hogy megyek haza busszal, és a kórház előtti résznél nekimegy egy autó. Láttam az embereket a buszon, egy bácsit felismertem (máskor is láttam már) egy újságot olvasott és valami állatos kép volt benne, a többi ember ismeretlen volt. Mikor felébredtem gondoltam hogy milyen fura álom, ilyen sosem történne, túl unalmas ahhoz az életem, és azon a részen alig mennek autók..

Kb. egy hétre rá megtörtént. Nekikoccant a busz hátuljának egy a kórház parkolójából épp kikanyarodó autó. Éreztük a döccenést, ugyanazok az emberek és ugyanúgy voltak ott mint az álmomban.

Csak néztem hogy na mi a... O.O pont ezt álmodtam.



2015. ápr. 2. 19:24
 1/5 anonim válasza:
Ez a déjá vu,az a jelenség, amikor valaki úgy érzi, hogy az éppen történő helyzetet már korábban átélte..
2015. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy cipőben járunk. En is megálmodok/megérzek olykor dolgokat. Teljesen rendszertelen a dolog és semmi hasznát nem veszem. Gondoltam fejlesztem de nem igazán találok erre semmi kézzelfogható módszert..
2015. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom mi a dézsávű de ezeket konkrétan megálmodtam. :D Aztán megtörténtek. Van egy álom naplóm (néha füzetbe, néha a telefonom jegyzeteibe írom) és ez segít emlékezni az álmaimra. Másoknak is el szoktam mesélni amiket álmodtam. És már volt deja vu-m is, pl. hogy teszem be a zoknikat a fiókba, de azt nem álmodtam meg, az olyan volt mintha egy filmben ugyanazt a jelenetet a cd akadozása miatt közvetlenül egymás után vissza játszották volna.
2015. ápr. 4. 20:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig ilyen jó lenne igazán kritikus helyzetben hasznát venni...
2015. ápr. 4. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz, néha teljesen jelentéktelen dolgokat tudok előre, hogy meg fognak történni. És aztán be is következnek.
2015. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!