Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a megérzési...

Hogyan lehet a megérzési "képességet" fejleszteni?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik, meg biztos be fognak egy páran szólni, de vannak dolgok amiket megérzek és be is következnek. Pl.: két útvonalon mehetnék haza, az egyiket választom, de belülről jön egy érzés "egy hang" hogy pedig jobb lenne a másik út. én nem hallgatok rá (meg kiváncsi is vagyok) és a vége az hogy tényleg dugó van, vagy le kell szállni a villamosról stb., szóval jobb lett volna a másik útvonal.

Vagy vizsgával kapocsaltban volt olyan hogy azt gondoltam racionálisan hogy tuti megbuktam, de volt egy olyan nagyon erős belülről jövő érzés hogy "sikerült, átmentem", és ezt az érzést egy darabig nem is tudtam elnyomni. akkor nagyon hülyén éreztem magam, mert tényleg nem láttam rá esélyt hogy meglegyen a vizsga, és a vége az lett hogy átmentem (írásbeli vizsga volt délelőtt és délután volt eredmény)

Ilyen "képességet" lehet fejleszteni? Hogy? Nem "boszorkánykodom" mágiázok jósoltatok meg ehhez hasonlóak, de ezeket a dolgokat elég nehéz figyelmen kívül hagyni és ha lehet akkor már a javamra fordítanám.



2015. febr. 4. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően attól erősödik, ha figyelsz rá. Minél inkább hallgatsz rá, annál kisebb erejű megérzéseket is észre fogsz venni. Arra is figyelj, milyen a sugallat. Ha van benne bizonytalanság, akkor vedd fontolóra a döntést, mert erősen változó helyzetről van szó. Emellett a koncentrációs gyakorlatok sem ártanak. Leülsz kényelmesen, ellazítod a tested, és a tudatod, majd felidézed azt az érzést, amit az intuíció kiváltott. Ha összpontosítasz erre az érzésre, sokkal magabiztosabban fogod észrevenni. Vannak rá "mágiázós", meg "boszorkánykodós" gyakorlatok is, de amit fentebb leírtam az anélkül is segít, hogy ilyesmibe belemerülnél.
2015. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meditàciós gyakorlatokkal fejleszheted ezeket a kèpessègeket! Úgy tudom, hogy van hatodik èrzèk meditàció, azaz a harmadik szem megnyitàsa, amivel akàr làthatod màsok auràjàt, vagy àtèrzed a màsik ember èrzèseit is, de azt èn nem mertem kipróbàlni, mivel szellemeket is làthatsz! Én bele bolondulnèk a fèlelembe, ha halottak lelkeit làtnàm! Pedig èn is szeretnèm fejleszteni ezt a kèpessègemet, mivel nekem is van, de ettöl az egytöl félek!
2015. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek van. Csak az változik, ki mennyire figyel rá. Meg persze a gyakoriság, és intenzitás, de ez fejleszthető. És nem kell hozzá piszkálni a harmadik szemet se.
2015. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kasai! lehetne egy picit bővebben???
2015. febr. 4. 11:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Javaslom olvasni Douglas De Long-Ősi tanítások egyszerűen című könyvét. Merem ajánlani mindenkinek. Nagyon részletsen ír és érthetően.
2015. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bővebben mit? Amit az első kommentben leírtam elég részletes, nem? Vagy pontosan mit szeretnél bővebben?
2015. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

azt írtad a gyakoriság, intenzitás fejleszthető

módszerek gyakorlatok hogyan miként stb.

2015. febr. 4. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt leírtam. Megfigyeled milyen érzés amikor megérzésed van, jegyzetelsz, mikor mivel kapcsolatban volt megérzésed, és milyen mértékben vált be, felidézed kvázi meditációban az érzést, és próbálod megjegyezni, hogy máskor felismerd, és amikor módodban áll, hallgass a megérzésre. Akkor is, ha előzőleg esetleg nem vált be. Mindenről vezess naplót, és akkor belőheted, hogy körülbelül most hol állsz, és a változásokat tudod majd mérni. Okkult módszereket meg hiába írok, ha nincs előképzettséged, nem tudod megcsinálni még akkor se ha érted. Az első kommentben leírt módszerek bárki számára elérhetőek, és gyakorolhatóak. És ha nem vagy túl pesszimista, akkor sikerül is.
2015. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

J ügynök!

nem tudom miről beszélsz nem csaltam vizsgán soha, de hát mindenki magából indul ki!

menj és játszadozz magaddal azt biztos jobb lesz mint másokat b*sztatni!

2015. febr. 4. 15:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem pesszimizmus kérdése ez, hanem józan észé.
2015. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!