Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Theresa Caputo szellemei...

Hosszúhajú kérdése:

Theresa Caputo szellemei sosem kelnek át?

Figyelt kérdés

A TLC csatornán ismert Theresa Caputo bárkinek képes szeánszot tartani. Bárki bármelyik hallottját látja érzi, és üzeneteket továbbít, hisz itt van a szellemek velünk. Viszont ha a jósműsorokat, meg más megszerkesztett tv sorozatokat nézek, ( pl szellemekkel suttogó ) ott mindig az átkelést emlegetik, szépen elmennek és eltűnnek. Örökre. És attól kezdve már nem is lehet velük kommunikálni. Ez ellentmondásos. Most vagy Theresaval beszélgetnek, vagy átkelnek, nem? Vagy az átkeltek is itt maradnak, és ugyanúgy itt vannak és üzennek? Akkor meg mi a különbség?

Én Theresa párti vagyok, én az átkelésben kételkedem.


Szkeptikusok - oké, úgy veszem mintha leírtátok volna, baromság az egész, bla, bla, csak legyetek kedvesek ne írjátok le, úgy is tudom mit gondoltok.



#szellem #átkelés #TLC Theresa #Caputo
2015. ápr. 26. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Theresa általában azokkal áll le szeánszot tartani, akinél érzi a szellem jelenlétét, így egyértelmű, hogy akinél érzi a szellemet, annál nem kelt át a szellem.
2015. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor valamit megint nem értek. még egyetlen olyan hozzá bejelentkező személyt sem említette, aki "üres kézzel" távozott volna, mindenkinek volt olyan szerette, akivel kapcsolatba lépett.
2015. ápr. 26. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Akik atkelnek,azokkal is lehet kommunikalni.Az itt maradottak keresik a lehetöseget atkelni,vagy hazakba vannak vagy ha hianyzik nekik az energia az emberi aurat foglaljak le.Ezert van az hogy nemely szemelyek,hirtelen drogoznak,isznak,veszekszenek,vagy hirtelen megszeretik az edesseget,ugy tudom a drogosok es nagyon alkoholistak atlagban megszallottak.Azokat a szemelyeket szaljak meg,akik nagyon banatosak,betegek,esetleg mütet altatas közben,sokkos allapotban stb.
2015. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szóval a még nem átkelt személyek azok, akiknek lehet negatív hatása egy élő személyre nézve. Az átkelt lelkek pedig már csakis azok, akik minket segítenek? Mondhatnánk, olyan megtisztultak, ők már nem hordozzák a negatív energiát, hogy képesek legyenek, akar tudatuk ellenére is másoknak lelki-fizikai kárt okozni?

és mindettől függetlenül "beszélni" lehet mindkettővel?


mindig az rémisztett meg ebben, amit a "szellemekkel suttogóban" láttam, hogy aki átkel, az átkel, és onnantól kezdve a halálunkig soha semmilyen kapcsolatban nem lehetünk velük. DE ha azt mondjátok, hogy ők is velünk maradnak - akkor az megnyugtató.

2015. ápr. 26. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!