Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek Theresa Caputo...

Szerintetek Theresa Caputo tényleg kapcsolatba tud lépni a halottakkal?

Figyelt kérdés
Discovery TLC-n megy ez a sorozat a Született médium. Igaz lehet ez? Mi a véleményetek róla?
2013. aug. 28. 11:36
 1/8 anonim válasza:
52%

Be megy valahova (üzlet, fodrász...) ahol min. 6ember van és el kiáltja magát valakinek meghalt egy rokona. Ennyi emberből nagy rá az esély.

Férfi rokon volt ? Nem a nagynéném ! Az édesapja családja volt? Igen!

Akkor azt érzem !

Hagyad mar akkora kamu!

2013. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 x) ***** válasza:
64%

Jó bornak nem kell cégér. Ha valakit a tévében kell reklámozni azért, hogy felfigyeljenek rá, az biztos, hogy csaló.

Na igen, attól, hogy csaló még nagyon jól csinálja, de ha tudod, mi a trükk, akkor könnyű észrevenni. Úgy működik, ahogy az első válaszoló leírta. Teljesen általános kérdésekkel kezd, hiszen mindenki veszített már el valakit, aki fontos volt neki. És nyilván mindenki hallani akarja, hogy ez a valaki megbocsájtott neki, szereti, már egy jobb helyen van és boldog. Ha meg mégsem jön be a trükk, akkor simán kivágjuk a jelenetet, berakunk helyette egy megrendezett interjút és kész.

2013. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Caputo? Talán kaputt a józan öntudatának! El ne hidd!
2013. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Igazi rafinált olasz csajszi....nagy szélhámos, de jól csinálja, egyedűl dolgozik a családban, és jól megélnek a halottakból :)
2013. dec. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
66%
Ezen én is sokat gondolkoztam,hiszen én kiskorom óta érzem a szellemeket,bár beszélni meg nem sikerült velük, de ahogy mondtam érzem őket, és elég sok paranormális dolog történt velem. Én nem tudom eldönteni hogy kamu e. Az előttem szólokkal egyetértek teljes mértékben... De vajon hogyan mondja meg,hogy "a férjed azt mondja nekem ,hogy az Xy film volt a kedvenced.ez igaz?" erre a nő elképed :"istenem:o" stb. Olyan dolgokat is szokott mondani amiket más nem tudhat csak a család. Pl egy mondat,esemény,stb. Ezt hogyan csinálja?
2014. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem értelek titeket.Tessék utána olvasni nem titok!!! Ő egy színésznő,és a született médium,ha néha megható is egy paródia,önálló epizódokkal.
2015. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem tényleg van ilyen áldomása.Én is tudok kapcsolatot teremteni a túlvilággal.És ő tényleg nem csak találgat ahogy írjátok,ő már bizonyította többször is képességét.És ő igaz,hogy színésznő,de mellette IGAZI MÉDIUM.A született médium pedig dokumentum film és valóságshow,ne irjunk már hülyeségeket,hogy paródia.Rossz helyen kapizsgálsz utolsó válaszoló.Úgyhogy igen,ő IGAZI MÉDIUM,NEM SZÉLHÁMOS
2015. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Be is lehet hozzà jelentkezni a honlapjàn.Bàr szerintem csak amerikaiakat vàllal.
2016. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!