Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mindenki hisz valamiben. Ne...

Mindenki hisz valamiben. Ne hurrogjon le senki mert ez így van. Ez egy dolog, de ki miben? Isten, római/görög/akármilyen hitvilág, sárkányok, unikornisok, régi korok szellemei. Lényegtelen. Kinek mi a meglátása?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem hogy te most leszögezted egyetemes igazságként hogy mindenki hisz valamiben,aztán felsoroltad hogy ki miben,és végül megkérdezed mi a meglátása???

Szerintem válaszoltál magadnak.


És hogy örökös troll legyek :Az a meglátásom hogy valaki nem hisz semmiben sem!


(trolololollolo trollolo troll!!!)

2014. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Chuck Norrisban hiszek :D
2014. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Magamban hiszek,és nincs meglátásom,csak szemüvegben.
2014. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Grielean ***** válasza:
100%
Én a magam részéről nem hiszek semmiben. Legfeljebb elhiszek dolgokat! Vagy nem. Na erre varrjál gombot!
2014. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelemben mindenki hisz valamiben, hogy valószínűbbnek tart egyes meglátásokat más meglátásoknál.


Így hihet


- az ősrobbanás elméletében

- a holografikus univerzum elméletében

- Istenben, Allahban vagy egyéb vallási alakok létezésében

- abban, hogy isten és egyéb vallási alak nem létezik


stb. stb.


Kevés olyan nyílt elméjű ember van (ha létezik ilyen egyáltalán), aki semmit sem tart valószínűbbnek másnál. Mindenkiben kialakul valamilyen attitűd, akármilyen képlékeny is az adott esetben.


A magam részéről a holografikus unverzum(ok) elméletét tartom elfogadhatónak, és nem zárom ki felettes intelligencia, egyéb létsíkon való létezés lehetőségét sem, ami adott esetben találkozik a miénkkel. Valahol a modern spititualitás + tudomány egyesülésében hiszek, ebben látom az elfogadható magyarázatot a világ működésére, már amennyire ez a Földről látható és felfogható.

2014. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy, mert a hited irányítja az életedet, így lesznek háborúk és egyéb borzalmak. Aztán ott vannak a Jahova tanui, és hasonlók, akik eltöltik az életüket valamivel ami még boldoggá sem teszi őket.


Van az a hit, ami jó irányba visz, és van az, ami nem. De mi emberek ezt elég nehezen tudjuk megítélni sajnos. Én hiszek Magyarország feltámadásában pl. De egyenlőre, ez nem jó nekem :(

2014. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ohh én az unikornisokban. Szerintem a napot minden reggel Celestia hercegnő hozza fel, és Twilight Sparkle meg nézi, a szivárványokat Rainb Dash csinálja.
2014. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10:22 ez jó volt! :D
2014. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a mortal kombat játékban hiszek, ésa FATALITY kódban.

Az mindent visz, és én vagyok a király a játékban!

2014. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó kis troll kérdés, régi ügyes trükk a vallásos hit fogalmát összemosni a "hit" mindennapos fogalmával. Tény, hogy csak elhiszem, hogy a buszsofőr nem a kocsmából szökött és tényleg van jogsija, de ezt ellenőrizni, vizsgálni is lehet. Cáfolni is, alátámasztani is. Isten, istenek, Cthulhu, kakimatyik stb. létével már nem ez a helyzet.
2014. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!