Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A holdnaptár szerint rossz...

A holdnaptár szerint rossz időben vágtam le a hajamat. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Miután levágattam a hajam, azután olvastam pont a holdnaptárról. Tudom, sokan butaságnak gondolják, de szerintem lehet benne valami...Most tuti lehurrogtok, de ha valakinek van tapasztalata: most ebből az egyből nem lesz gáz, ugye?:D vicces, mert pont azért vágattam vissza, hogy egészségesebb legyen, és gyorsabban nőjön...
2013. febr. 14. 00:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nah most mi lesz?:D

Semmi.

Valaki azt mondja számít hogy fogyó vagy növő hold de én még nem vettem észre különbséget.

Ha csúnya hajam megcsináltatom, nem fogok addig csúnyulni amíg növő hold lesz.

2013. febr. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
el fog burjánzani a punciszőröd
2013. febr. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszel benne, akkor stresszeled magad miatta, és akkor valóban befojásolja a hajad egészségét. De ha nem hiszel benne, akkor az égvilágon semmi bajod nem lesz.
2013. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

>de szerintem lehet benne valami


Mire alapozod ezt? Nem kötözködök, csak kíváncsi vagyok.

2013. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát, egyszerű a képlet!


VISSZA NŐ !

2013. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Tom Benko ***** válasza:

Én eddig sem foglalkoztam vele, ezután sem fogok. Semmi különösebb nem történt eddig a hajammal.

Ha szerinted van benne valami, akkor légy szíves, azt is mondd el, miért gondolod így?

2013. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából több blogon is olvastam már erről, hogy beauty bloggerek "esküsznek rá", eszerint vágatják a hajukat. A másik pedig (bár ez nem a hajamra van hatással), hogy ha pl. telihold van, akkor nehezebben alszom el, még akkor is ha le van húzva a redőny. Meg állítólag befolyásolja a nők ciklusát. Lehet, hogy hülyeség, mert csomó mindent a a neten olvastam (kivéve, hogy nem tudok aludni :D), de az pl. köztudott, hogy hatással van a világ vizeire... Szóval valami szerintem van benne.
2013. febr. 14. 11:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez a holdnaptár lett az új divat?XD Én az adventi naptár szerint vágatom a hajam, az szerintem sokkal jobb.
2013. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
fájni fog a fejed
2013. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ki fog hullani a hajad.Még kiflihold van,tegnap láttam,ha most jársz egy esőtáncot úgy,hogy kavicsokat teszel a cipődbe,akkor még megakadályozhatod ezt a szörnyű átkot.Ha nem,akkor sajnálom,de sáskajárás lesz a kertedben és megeszik a termést.
2013. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!