Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor olvasom a rontás elleni imát sírni kezdek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 04:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs is rontás:/


Nehéz időszakon mehetsz keresztül.

A sirás meg ez az időszak miat van.

Keres fel pszhihologust ő megnyuktat:)

Elbeszélgethetek velle meg ezek.

Nincs semien természet feleti.

2015. máj. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"...a rontás elleni imát..."

Ez mi?

Istenhez fohászkodsz, hogy vegye le rólad a rontást?

Keresztény vagy? - mert akor tudnod kell, hogy a Bibliában meghatározott minden mágia tiltása!

2015. máj. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

...... Ezt elfelejtetem elnéztem:D

Ak ez kamu topic ha nem akkor sátánista?

Ha nem akor a legelső válaszom?

2015. máj. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mert elrontottad
2015. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert te olyan érzékeny fajta vagy. Most pedig sírjunk ketten, mert kórusban az igazi :((
2015. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Miképpen a madár elmegy és a fecske elrepül, azonképpen az ok nélkül való átok nem száll az emberre." (Példabeszéd 26,2)
2015. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Legoman ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól, hogy miért sírsz. Azért sírsz, mert Istenhez imádkozol? Mert abban nincs semmi szomorú. :)

Szerintem is csak valami olyan sok szomorú élményt, érzést stb. fojtottál el magadban, hogy muszáj neki a csendesebb pillanataidban kitörnie.

Ne feledd, a pohárnak a legeslegtetejéig önthetsz vizet, addig míg éppen nem folyik ki, de az csak addig marad benne, míg hozzá nem érsz.

2015. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sátánista, se keresztény de szörnyű dolgokat tapasztalok meg mostanában és már csak Istenhez tudtam fordulni. Egy részlet abból amit olvastam:


...űzd el tőlem az átkokat, a boszorkányságot, a fekete mágiát, a varázslatot, a kötést, a megátkozást, a szemmelverést; a lidércnyomást, az ördöngösséget; mindazt, ami rossz, bűn, irigység, féltékenység, alattomosság; a testi és lelki bajokat, az erkölcsi, szellemi romlást és a sátáni betegségeket....stb


egyszerűen hullani kezdek a könnyem akárhányszor olvastam és imádkoztam Istenhez.

2015. máj. 7. 17:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindaddig én se hittem a természfelettiben amíg meg nem tapasztaltam. Nem vagyok elmebeteg, vagyis nem tudok róla.
2015. máj. 7. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt inkább kérdezd meg egy orvostól...
2015. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!