Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit tegyek? Ez babona téma!...

Mit tegyek? Ez babona téma! Ismeritek ezt? Ha a jobb szemed viszket sírni fogsz, ha a bal akkor nevetni, vagy öröm ér.

Figyelt kérdés
Ez nem jóslás, babona. Mondjuk majdnem jóslás, de egyébként azért írtam oda, mert nem tudtam hova. Na, szóval van ez a babona: ha a jobb szemed viszket sírni fogsz, vagy bánat ér. Ha a bal szemed, akkor öröm. Ha mindkettő akkor örömödbe fogsz sírni. Nekem mindig beválik, legalábbis így emlékszem. De annyira idegesítő, hogyha viszket valamelyik szemed. A balszemem sose jön be csak néha, és ez olyan rossz -.-" Nem akarok hinni benne. Eldöntöttem, hogy nem hiszek, de mégis...... De rossz h ilyeneket megismertem!!!!!!!-_-

2014. aug. 4. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenekre nem apellálok. Én a tükröktől félek! Takarító vagyok és nagyon nagy lelki erő kell, hogy egy olyan tükröt törölgessek le ami nem tudom, hogy hogy van felrögzítve, mert tegyük fel most törlöm először (helyettesítő vagyok, mindig máshova vagyok kitéve más területre).

Tükrökről ez a hír járja:

Összetöröd balszerencse. Ha nem takarítod össze akkor csak 7 óra és vége, ha összeszeded 7 év!!!

Volt is egy film és volt egy nő aki így járt, hogy összetörte, de nem takarította fel és 7 órán át még úgy is csak rossz érte, hogy ki se lépett a lakásból! Nos, ha én, mint takarító nem takarítom össze, szerinted? :D:D:D:D:D

7 év!!! Inkább ha kicsit is mozog nem törlöm le szidjanak le érte, megmondom a főnöknek, h nem mertem letörölni, mert nincs pénzem másikra, ha leesik. Mondjuk ilyen nem volt, mert akkor fogtam egyik kezemmel és úgy pucoltam meg, de addig fogtam míg a másik kezem szabad nem lesz és óvatosan engedtem el két kézzel!!!

Nem tudom, miért van ez bennem, de nem normális dolog.

2014. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor összetakarítod és 7 óra, ez a te esetedben jobb.:DDD nézz meg engeem! Rabja lettem ennek a szarságnak, amiről szeretném elhinni, hogy nem igaz. De NEM TUDOM! :D -.- Mert ha viszket a JOBB szemem, akkor MINDIG bánat ér. Viszont ritka az olyan, hogyha a bal szemem viszket akkor meg öröm. Szval nem tudom:S Utálom a babonákat, mert hiszékeny vagyok! (Persze CSAK a babonákban!Meg szellemek, démonok stb..)
2014. aug. 4. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
és ha a segged viszket, akkor pedig aranyér...
2014. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:DDDDD Ügyes vagy!
2014. aug. 5. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha igaz az, hogyhja a bal szemed viszket: öröm ér, akkor lehet abban is valami, hogy a jobb szemed viszketése bánatot okoz!

Ha másért nem is, azért, mert bánatos vagy, miért nem a balik szemed viszket, hiszen akkor öröm érne!

2014. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sírás 95%-ban be szokott jönni, az öröm kb soha...
2017. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!