Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegnap halt meg delutan a...

Tegnap halt meg delutan a nagymamam gyujtottam erte gyertyat. Mielott kialudt a gyertya 3 koppanas volt. O volt az?

Figyelt kérdés

Csak normalis valaszokat kerek. Alapbol nem egy viccelodos tema!!koszonom!!


Szoval mamam hosszu fajdalmas betegsegben vegre megszenvedve de bekessegben elment tegnap delutan.

A nagypapammal egy fiatalkori fenykepuk allandoan az iroasztalomon van. Ez elott gyujtottam 3 db teamecsest olyan 5-6 ora korul. Este 10 utan hallottam 3 db kopogast a szobambol. Kint ultem az ablakom alatt kozvetlen egy szeken. Hatra neztem s meg egy pindurkat pislogott, egett a gyertya, de masodpercek alatt kialudt s teljes sotetseg lett a szobaban.


Utana en majd 1,5 oraig nem mertem bemenni.

Nyitott vagyok az ilyen dolgok fele. Hiszek is bennuk!


Mit jelenthet ez? O akart uzenni? Vagy mi lehetett ez?


A szobamban senki nem volt akkor. Es nem kopoghatott senki sem.


Koszonom a normalis valaszokat elore is!!



2015. máj. 17. 08:47
 1/5 Legoman ***** válasza:

Egy kis logikai összefüggés:

3 db teamécses volt, és 3 db koppanás.


Valószínű, hogy ő volt. :)

Csak azt jelezte, hogy itt van. :)

Őszinte részvétem a nagymamád miatt.

2015. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Részvétem, de csak véletlen egybeesés volt. Szellemek nem léteznek.
2015. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VaTa94 ***** válasza:
Lehetett ő, így búcsúzott el...Amikor az én nagymamám meghalt akkor leesett egy dísztányér a falról (máig nem értem mért kell egy tányért falra aggatni na mind1) az éjszaka közepén, és valahogy begurult(?) a leesés körülbelüli helyétől 2 méterre a szekrény alá. Más nem volt. Nem kell félni
2015. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Részvétem.De lehet csak beképzelted,vagy ha hallottad is csak véletlen volt.Nincs szellem,se semmi.
2015. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Részvétem de kétlem hogy ő volt :( persze én sem vagyok tévedhetetlen :)
2015. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!