Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan érzése, hogy el kell mennie egy adott helyre, de nem tudja, miért és miért pont oda?

Figyelt kérdés
Megismertem egy embert, akinek egy hozzátartozója kineziológus. Az ismerősömmel beszélgettünk és ő sok fizikai problémát lelki okokra vezet vissza általánosságban, nem csak nálam. Már korábban is gondolkoztam rajta, hogy elmenjek-e egy kineziológushoz, de mióta megismertem ezt az ismerősömet, azóta nagyon sokat gondolok arra, hogy elmenjek-e az ő hozzátartozójához. Nem tudom, miért, de egyszerűen van egy olyan érzésem, hogy nekem oda kell mennem. Viszont nem tudok róla szinte semmit. Nem hallottam másoktól, hogy ismerik-e, és milyen eredményeket ér el, stb. Ezért nem tudom, hogy miért éppen oda kell mennem, ha tényleg kell mennem. Volt már másnak is ilyen érzése, hogy nem tudja miért, de oda kell mennie valahova és találkoznia kell valakivel. Adott esetben a bizalmába fogadni az illetőt? Ez nekem nagyon furcsa és nem tudom, mit kezdjek vele.
2015. máj. 17. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Ezt ösztönnek hívják, de néha a szellemek súgnak nekünk.
2015. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VaTa94 ***** válasza:
Hát a részegeknél ez sűrűn előfordul, elindulnak egy helyre de hogy minek és mért pont oda azt még ők se tudják nemhogy a józanok, de érdekes módon mindig hazateleportálnak.
2015. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Legoman ***** válasza:

A részegeket hagyjuk, ők az alkohol befolyása alatt állnak, nincsenek tudatában, hogy mit csinálnak.


Kérdező, volt már nekem is sokszor, de el kell döntened, hogy ha odamész, akkor neked abból jó vagy rossz fog származni.

Hunyd be a szemed (nem muszáj), és gondolj a kineziológusra, zárj ki minden érzést, ami azzal kapcsolatos, és csak arra gondolj, hogy miért kell odamennem, és tedd is fel magadnak a kérdést. Ne gondolj semmire, ne folytass semmit, csak figyeld meg, hogy milyen képek villannak fel az agyadban, és hogy mit érzel. Engedd meg, hogy érezd, és lásd őket.

Ez alapján már eltudod dönteni, hogy mit kell tenned, vagy hogy miért akarsz oda elmenni.

2015. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!