Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látom a szellemeket álmomban?...

Látom a szellemeket álmomban? Vagy ez valami képzelgés?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta álmodok olyanokat,hogy először alszok utána felkelek (ez teljesen valóságosnak tűnik) és mikor felkelek egy szellem áll az ágyam előtt. Az egyik ilyen szellem a dédapám volt, akit csak képről ismerek. Ő elmondott nekem néhány dolgot,majd elmondtam a mamámnak, hogy mit álmodtam. Neki elállt a lélegzete, mert kiderült hogy ezek mind igazak. Volt már olyan is, hogy azt mondta, hogy holnap meg fog szólítani az egyik osztálytársam és randira hív és így lett.

2015. máj. 20. 18:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
hmm.nekem is volt már ilyen most is van de még most se tudom hogy mi ez :((((
2015. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 FüligJimmy88 ***** válasza:
0%
Nem képzelgés. Tehát ha a mamád is alátámasztotta, amit mondott az öreg, akkor tényleg beszéltél vele. Képességed van, élj vele :)
2015. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Ne etesd a hülyeségeiddel, utolsó!
2015. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FüligJimmy88 ***** válasza:
Nem etetem, én így gondolom. De ha te máshogy gondolod, mondhatod.
2015. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy amikor én írtam ki ehhez hasonló kérdést, ami velem történt, nekem csak rossz válaszok érkeztek és mindent írtak......

Például ennek a kérdezőnek miért nem?

2015. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy a kedves válaszadók milyen hangulatban vannak.

Nekem is ha rossz napom van, enyhe célzásokkal trollkodok :D

2015. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem inkább kérdéseim lennének a kérdező felé:


- Miért gondolod hogy képzelgés ha egyszer működik? Mi az a részlet ami miatt bizonytalan vagy (és nem írtad le)?


- Miféle dolgokat mond el neked a dédapád? Ezt azért kérdezem mert ha az öreg ilyen sok dolgot tud (lásd randi megjósolása) akkor úgy gondolom hogy olyan tanácsokkal kellene téged ellátnia ami segíti az életedet. Én szellemként biztos ezt tenném.

2015. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan, mert nem igazán hiszek az ilyenekbe és nem hiszem, hogy lehetséges a kommunikáció az emberek és a szellemek között. Olyanokat mondott, hogy mielőtt hozzáment volna a dédanyámhoz, megismert egy lányt és tőle született egy gyereke. Ezt a mamám nem tudta, akkor amikor rákérdeztem, de azután dédapám elmondta, hogy a naplójában van két összeragasztott lap és aközött egy kulcs, ami az iróasztala rejtett fiókjàt nyitja. Kinyitottuk és benne volt az ismeretlen fiának a születési anyakönyve. Ezután a mamám elàjult és mint kiderült a csalàdba senki se tudott a dédapám fiáról. És még a fiatalkoráról, meg a házasságáról is beszélt és ezt támasztotta alá a mamám.
2015. máj. 21. 16:13
 9/12 anonim ***** válasza:
szellemek nem léteznek csak a horror filmekben! Így igen, képzelgés!
2015. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

"azután dédapám elmondta, hogy a naplójában van két összeragasztott lap és aközött egy kulcs, ami az iróasztala rejtett fiókjàt nyitja. Kinyitottuk és benne volt az ismeretlen fiának a születési anyakönyve. Ezután a mamám elàjult"

Na ne már! XD És a naplója hol volt az öregnek, hogy eddig senki sem látta? Meg rejtett fiók mi? XD Még egy kicsit kifejted, mindjárt kiderül hogy aki randira hívott az a dédapád egyik ellenségének az utódja és valójában egy régi magyar nemes család sarja vagy amiről eddig nem tudtál és a pincétekben van egy titkos rekesz, ahol az öreg elrejtett egy csomó értékes ékszert.


Te még nálam is nagyobb troll vagy! :D

2015. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!