Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan köztetek akinek...

Van itt olyan köztetek akinek elhunyt hozzátartozója üzent a túloldalról?

Figyelt kérdés

tudom, hogy volt már ehhez hasonló kérdés, de én mégis feltenném...

csak mert nekem egy jó ismerősöm elhunyt tavaly és semmi ilyesmit nem tapasztaltam...

Élményeket szívesen várok közlésre


2015. máj. 22. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs. Szomorú, sötét, hideg, keserű ez a tömegsír.

A reménytelen gyilkolás egy darabig életben tartja őket, de mind vesztesként borulnak le a halál előtt. Van akit hirtelen ragad magával, van akit az időre bíz, hogy testével együtt rohadjon el az idő vas foga alatt.

Sikításukat, örjőngésüket nem hallgatja meg. Könnyeket és őrületet hagy maga után. Elvesz tőlük mindent, vagyont, hírnevet, tudást, reményt, emlékeket.


De a világ és az élet azért nem ennyire sötét...

2015. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod szeretni amit gyűlölsz és harcolni ellene.
2015. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hűha Luci te aztán nagyon jól leírtad.Nekem tetszett.:-)
2015. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Van, de nem szívesen teregetném ki a szennyest. Mindenesetre még nem üzent nekem, sőt még fel sem hívott azóta, hogy feldobta a talpát.
2015. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagybátyám hunyt el autóbalesetben,3 éve.

Egyik éjjel kb 2 óra lehetett, csörgött a vezetékes telefon, de vagy 10x,láttam hogy apa, de apa miért hívná a vezetékest mikor alszik?

Az ő mobilja a konyhaban volt, megkerestem a telefonját, láttam hogy világít és tényleg benne volt a hívás.

Gombos ehyszerű telefon, még azt sem tudom mondani hogy magától vagy hogy bekrepált.

Éreztem a jelenlétét... én nagyon félős vagyok, és akkor nem féltem, nyugodtság vett körül. :)

2015. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, a bátyám amikor meghalt, délután olyan szines tüzijátékszerű dolgot adott elő, hogy csodálkozva néztem, röpültek felém a levegőben lila, belül zöld, vagy kívül zöld belül lila (már nem emlékszem pontosan) gömszerű valamik perceken keresztül, csodaszép volt, de egy idő után megijesztett, és kértem, hogy hagyja abba, mert félek, és akkor a kis gömbök összeolvadtak egy nagy szines gömbbé és szép lassan távolodva eltűntek a fák között.

Ha valaki azt mondaná, hogy ittam, vagy kábszereztem akkor megnyugtatom, hogy nem, Teljesen józan voltam. Döbbenet volt.

2015. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Álmomban igen. Többször előfordult konkrét figyelmeztetés (ami be is vált), vagy csak találkozás is.
2015. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor Anyu meghalt, akkor hajnalban az erkélyen az addig csak kornyadozó virágok csodaszépen nyíltak teljesen egészségesek, szépek voltak, szokatlanul szépek.Pár napig szépek voltak, aztán ugyan olyan betegesek lettek, mint azelőtt.Szülinapomra is Novemberben kinyitotta a jácintot ami kint volt az ajtó előtt a cserépben, a hidegben :) De akkor én kértem, hogy ha hallja, csináljon valami kis csodát megint és ez volt utána, hogy szülinapomon kinyílta virág.Úgy látszik, ő ezzel jelez :) De életében is nagyon szerette sokat gondozgatta a virágokat.
2015. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és még volt más is.Egy idős rokonomat láttam éjjel mikor felkeltem a fotelban ülni,nagyon valóságosnak tűnt.Akkor éjjel halt meg.
2015. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én családomban gyakorlatilag már kihalt a fél família. Például az unokatestvérem agydaganatban halt meg, a nagybátyám öngyilkos lett, a nagyanyám rákos volt, a másik is feldobta a talpát. Aztán még ott van az unokahúgom, akinek a kisfia halt meg, a nagyapám, aki súlyos beteg volt kómába esett és nem sokkal később meghalt, a másik is elhunyt ő valamilyen lelkész volt. De egyik se vette fel velem a kapcsolatot azóta, biztos túl elfoglaltak odalent. Egyébként nagyon csodálkozok azon, hogy én még életben vagyok. Asszem előre megveszem a koporsómat, hogy későn ne kelljen ezzel foglalkozni.
2015. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!