Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek volt...

Van itt olyan akinek volt nagyonkomoly halálféleme vagy halálutáni élet féleleme és elmúlt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 12:11
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
Igen. Én eléggé féltem régebb a haláltól illetve attól hogy mi jön azután. Szerintem összeköttetében volt a hipochondriámmal mivel akkoriban óriási hipochonder voltam aztán ahogy abból kigyógyultam a halálfélelmem is elmúlt. Legtöbbször attól féltem hogy éjszaka álmomban halokeg ezétt sokszor nem is tudtam aludni. Aztán elmúlt..
2015. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
konkrétabb leszek tulajdonképpen attól félek hogy mivan utána? ja jobban belegondolok inkább az örk élettől félek..hogy lehet ezt legyőzni?
2015. máj. 25. 12:25
 3/47 anonim válasza:
igen volt, pszichológus segített.
2015. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy akik meghaltak rokonaid, ismerőseid vagy esetleg megfoghnak halni, Ők ott lesznek veled az örök életben és mindig eggyütt lesztek. Éppen ezért nem kell félni. Ők majd vigyáznak rád, és örökké szeretni fognak. :)

Mindig csak pozitívan.

2015. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
jó de milyen formában fogok élni test nélkül és hova kerülök? ezt mindeki máshogy képzeli el?
2015. máj. 25. 12:31
 6/47 anonim ***** válasza:
17%
A halál után nincsen semmi, soha senki nem bizonyította még be, hogy bármi is lenne a halál után.
2015. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
0%
Ha van egy kis képzelő erőd, gondolj bele. Ha a lélek energiahalmaza egyben marad, a tested már elhalt, milyen őrjítő lehet érzékszerveidtől megfosztva a külvilággal teljesen megszakadva, egyedül lenni csak a puszta tudat, és gondolat! Ordítanál már, de nem tudsz, mert nincsenek hangszálaid, tüdőd sincs már amiből kipréseled a levegőt. Csak az emlékeid vannak a volt életedből. Már az időt sem érzékeled, nem tudod megkülönböztetni a másodpercet az évektől, nem látsz, nem hallasz, szerintem ez curva őrjítő lehet!!
2015. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
51%

Nincs mitől félni. Utána az van, ami előtte volt, én inkább sokkal jobban félteném azokat, akiket itt hagyok majd.

Én másokat féltem és magamat a csalódástól és a gyásztól, mert borzalmas egy olyan világában élni, ahol az összes hozzádtartozód meghalt, sokan ezért kezdenek el hinni a napvilágban, a halál utáni életben. Stb.

2015. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Nos épp ezért találták ki azt a teremtő energiát, (isten,**, vagy bárhogy is nevezzük,) hogy a lélek energiáinak legyen hej, ahova meg tud szűnni. Hogy ne legyen pokol a halál után, hanem legyen egy megnyugvás, ahol megszűnik minden. Csak annak a léleknek az energiája válik a pokol alkotójává, aki ezt a gőg és harci szellem miatt képtelen elfogadni és felismerni.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2015. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Bocsi 7es 9es vagyok. csak közbe Joker is írt neked.
2015. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!