Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Charlie challenge, mi ez?...

Charlie challenge, mi ez? Tényleg gonosz szellemet idéz?

Figyelt kérdés
Nekem nem sikerült, de rengeteg videót láttam ahol a ceruza válaszolt arra hogy "akarsz bántani valakit?". Szerintetek ez igaz? Mi ennek a háttere? olyat is olvastam hogy ez egy ősi mexikói ruituálé amivel egy kaput nyitottak meg..

2015. máj. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ráfújnak a ceruzára.
2015. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tapasztaltam hasonlót.

De nem ennél, az egy réz pálca volt ami a végén le volt görbítve (ha jól emlékszem "Lengyel pálcának" hívják)

Amikor ismerősöm mondta hogy kérdezzek, de csak olyat amire igen/nem választ lehet adni.

Ha igen, akkor jobbra forgott a pálca, ha nem akkor meg balra.

Elsőnek azt hittem hogy a kezével szórakozik.

Én is kipróbáltam..

És nem nem a kezével szórakozott, ugyanis az én kezemben is elkezdett forogni...

Semmilyen fizikai hatást nem mértem rá és a kezem se remegett de mégis elkezdett forogni.

Érezni lehetett, hogy mintha valamilyen láthatatlan erő mozgatná, durva volt.

2015. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szent maszat és hagymadisznóember!

Az aprócska légáramlás okozza és a nem megfelelő súly elhelyezés, vagy egyszerüen ráfújnak a ceruzára, ahogy Deggial mondja, de a lélegzetvétel is okozhatja, pláne az izgulósoknál. xd

2015. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát, megcsináltuk a suliban (barátnőm nem akarta hogy náluk csináljuk, mikor ott voltam, hozzánk meg nem tudtunk volna jönni jövő hét utánig), kétszer megkérdeztük, hogy "Charlie, Charlie, are you here?", hát természetesen semmi nem történt, de azért jót röhögtünk mert mikor még semmit nem mondtunk, véletlenül elfújtuk a ceruzát. :D


A 2. válaszoló eseténél ugyanaz történhet, mint a vízkereső pálcánál (vagy hogy hívják), nagyon akarod hogy mozogjon, így az agyad tudat alatt parancsot ad az izmoknak és te magad mozdítod el, vagy valami ilyesmi, keressetek rá.

De egyébként lehet, hogy tényleg valami természetfeletti, én nem zárom ki ezeknek a létezését sem, csak amíg van teljesen reális tudományos magyarázat, addig azt tartom valószínűbbnek.

2015. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ideomotoros tevékenység.
2015. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eljött az egyik barátnőm, és egyszerre kérdeztük hogy charlie charlie, are you here? És egy kicsit megrezdült. Utánna ujra kerdeztuk, akkor meg mar egy kicsit a yes fele ment. Utanna megkerdeztuk hogy szeretnel-e velunk jatszani (termeszetesen angolul) es csak rezgett. Utanna ujra megkerdeztuk ujra hogy charlie charlie are you here, akkor meg mar nagyon elfordult a yes fele, es elfutottunk :D utanna meg megkerdeztuk ugye ujra hogy akar e jatszani, es akkor mar csak rezgett, utanna ujra, akkor is csak rezgett. Utanna meg hogy itt van e, akkor is mar csak rezgett. Utanna meg elegettuk a papirt, mert akkor allitolag megjelenik, de nagyon ijeszto volt
2015. júl. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!