Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kiskoromban is...

Mit tegyek? Kiskoromban is mindig érzetem hogy valaki figyel és most már jeleket is ad de nem tudom hogy ez olyan szellem amit magammal hoztam vagy itt lakik.

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk el és majdnem fél éve megjelent egy fehér alak az ajtómban de amikor oda világítottam eltűnt ezután nem is jelentkezett majd 2 hónap rá fent aludt a húgom és olyan 2 óra felé felkeltem majd azt vettem észre hogy az a fehér alak újra megjelent megijedtem ezért egyből visszafeküdtem azután hallottam

ahogy a padló nyikorog és hirtelen valaki a matracomat lenyomja pár percig csak ezek majd hirtelen a vállamat kezdte ütögetni persze nem próbáltam meg se mozdulni szinte levegőt se vettem majd amikor azt hallottam hogy az ajtó kinyitodott a a húgomért nyúltam és a mondott valamit az nagyon megijesztett.

Szerintetek gonosz szellem vagy csak valamit akar?

Értelmes válaszokat várok!!!



2014. júl. 10. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Üldözési mánia. Betegség. Menj pszichológushoz, hogy begyógyszerezzen. Még úgy is jobban járnál.
2014. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tényleg annak tartod? mert ez nem én vagyok az egyetlen akinek ezek a dolgok játszanak közre a mindennapjaikban és ez nem üldözési mánia !!!

Amúgy direkt a kérdésbe írtam hogy értelmes válaszokat vártam.

2014. júl. 10. 19:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez egy démon. Szenteltesd fel pappal a házat !
2014. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Beteg elme vagy. :)
2014. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Egyetlen dolog amit tehetsz h pszichológushoz mész.

Szellemek nincsenek!Te beteg vagy.!

Vagy álmodtál.

2014. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha eddig nem bántott nem most fogja elkezdeni ne félj tőle csak hülyeség hogy minden szellem rossz. Lehet hogy szeretne valamit de az is lehet hogy csak a figyelmedre vágyik. Legközelebb ha látod mondd meg neki hogy félsz tőle és mondja meg mit szeretne vagy adjon jelet. Lehet hogy csak annyit szeretne hogy űzd ki a házból ami fogva tartja a lelkét. Ha ajánlatom égess zsályát. Füstölőt ne az nem biztonságos.
2014. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó!

Nemrég megkérdeztem hogy ki lehetett az pár szomszédtól és állítólag a főbérlőnk anya volt aki gyűlöli az új lakókat lehet el akar küldeni.

2014. júl. 10. 19:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Jó tanács!!!

Az első dolog ,amit le kell küzdened az a félelmed.

Tudom ,nem könnyű.A leírtak alapján ,ha tényleg ott volt, akkor azt a kis vállveregetést figyelemfelkeltésnek szánta,hogy figyelj rá.

2014. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Mi volt az az ilyeszto amit mondott?
2014. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt hogy a mi katonáik, a mi katonáink és mozgolodott is de ez csak alig egy percig tartott
2014. júl. 10. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!