Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azokat a sátánistákat keresem...

Azokat a sátánistákat keresem akiknek ez a jelképe?

Figyelt kérdés

sátánisták keresek akiknek ez a jelképe és szeretnék csatlakozni hozzátok(tudom mivel jár és tudom hogy nem könnyű)


[link]


Diabol qui adorent a solis ortu usque ad occasum

Ave fratres!



2014. júl. 16. 17:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy koktélpohár. Jó bulik lehetnek biztos.
2014. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld :D másban hisz mint te miért baj?
2014. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
...ez Lucifer egyik pecsétje
2014. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Boccs de ezt nyilván tudta nem hülye.
2014. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
34%

Azt magyarázza már meg nekem valaki, hogy emberek mit akarhatnak a sátántól? Az csak az egyik része a dolognak hogy sehol nincs erőben és hatalomban Istenhez képest. Még ha örökké megmaradna is az országa, akkor is gonosz.

Értem én, hogy a vallásos istenkép nagyon taszító, de erre inkább az a megoldás, ha az ember közvetlenül lép kapcsolatba Istennel. De persze nem erőszak a disznótor. Midenki a saját sorsának a kovácsa.

2014. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
Vannak olyanok akik egyáltalán nem értenek egyet az Isteni blablablával. Pl én se de nem vagyok sátánista csak ha végül is létezik ez az egész akkor Lucifer oldalára állnék. De nem hiszek szóval...
2014. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Lucifer egyik jelképe.

Szerintem magát Lucifert hívd. Tárcsázd a 666-ot

2014. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
20%
Hagyjátok már miért te miben hiszel előző azt is rohadtul meg lehet cáfolni.
2014. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%

Ne hallgass a sok marhára, csak el akarnak téríteni a keresztény maszlagukkal, meg a "nem nézek utána, de pofázok" gondolkodásukkal. A kép, amit linkeltél az Sátán úgymond pecsétje, nézz utána a Spirituális Sátánizmusnak. (nem a gonoszságról szól, előre leírom) Itt pár hasznos magyar nyelvű link:

magyarjos.heliohost.org

exposinghun.heliohost.org (ez kifejezetten a kereszténység disznóságainak bemutatása)

spiritsoferidu.wordpress.com

2014. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
A kereszténység a világ legnagyobb marhasága! AZ egész hülyeség é megértelek amiért nem hiszel benne.
2014. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!