Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert nem tudok levegot venni...

Miert nem tudok levegot venni asztralis kivetules elott?

Figyelt kérdés
Olyan erzesem van olyankor mintha valaki a mellkasomra ulne es nem tudok levegot venni.
2015. máj. 26. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minek akkor neked levegő?
2015. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért ne fulladj meg, bár jó buli lehet ez az "asztralis kivetules"..
2015. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kivetülés sikerül ettől függetlenül? Sikerült már valamikor?
2015. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mert bepanikolok amikor nem kapok levegot es olyankor megprobalom kinyitni a szemem hogy magamhoz terjek. Az utan minden rendben van, meg a pulzusom sem magas, jele sincs, hogy nem kaptam levegot vagy hogy panikoltam.
2015. máj. 26. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez akkor annyit jelent, hogy még nem vagy alkalmas a kivetítésre. Vagy erőd nincs hozzá, ezért a test túlzottan köt, vagy pedig az előkészületekben vétettél valamilyen hibát, ami akadályoz. Ezeknél azonban valószínűbb, hogy pszichés gátról van szó. A tudat még nem lenne képes elviselni egy ilyen eseményt, így ösztönösen védi magát. Ha ez vigasztal, a legtöbben akik állítják hogy képesek rá sem képesek rá. Ez nem olyan könnyű, mint ahogy az interneten, vagy könyvekben leírják, és nem is annyira veszélytelen.
2015. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy en nem is akartam ezt, nem is gondoltam ra. Spontan jott. Amikor meseltem masnak akkor ok mondtak, hogy kivetules akart lenni. Az ota aludni sem merek nehogy ujra megtortenjen.
2015. máj. 26. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan aludhatsz. Ha nem akarod, nem fog bekövetkezni. Egyszer már kellemetlen élményed fűződött hozzá, a tudattalanod minden bizonnyal kapisgálja, hogy ezt talán nem kéne. Minden esetre a koffeint, meg hasonló serkentőszereket érdemes kerülni egy darabig még napközben is. Ha nagyon nem tudsz aludni, akkor este egy kis kamilla, vagy komlótea segít megnyugodni, és békésen aludni.
2015. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha kapnál, nem vetülnél ki.
2015. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kivetítelek én mingyá.
2015. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Asztrális kivetülés? hátul a tarkódon nem érzel véletlen tompa szorítást olyan érzés mint ha elfeküdted volna.


hallás nem élesedik fel ? kéne hallanod azt a hangot amikor a tudatod kilép a testedből amolyan szörpögö hangot kell hogy halj viszont először a kezedet kell kiszabadítani és fel kell ülni csak ne nézz hátra

2015. máj. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!