Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől mozgott őrült gyorsan a...

Mitől mozgott őrült gyorsan a fán az a levél?

Figyelt kérdés

Igazából azt sem tudom,hogy az ezotéria jó kategória-e,lehetett akár banális,hétköznapi magyarázata is,pl egy bogár,mindenesetre szabad szemmel nem látszott semmi.

Tegnap kirándulni voltunk a Bükkben,egy erdőben. Kiértünk egy tisztásra,ahol leültünk piknikelni. Amikor a tisztásra értünk,már láttuk,hogy az egyik fa lehajló ágán nagyon gyorsan mozog egy nagy levél vízszintesen jobbról balra. Igaz,hogy szélcsend volt,de viccesen megjegyeztük,hogy biztos a madarak csinálnak kismadarat. Leültünk enni. Párom már egy jó ideje nézte,nézte,azt mondta,odamegy megnézni közelebbről,mert csak az az egy levél nem akarja abbahagyni,minden más meg se rezdül,szélcsend volt. Odament,nem látott se madarat,se más magyarázatot. Megfogta,hogy letépi a levelet,a levél még akkor is himbálózott a kezével együtt, és erősen csatlakozott a fához,férfiként nem tudta letépni. Viszont mikor elengedte,lassan megállt. Akkor eljött onnan párom,ettünk tovább. Látjuk ám,hogy nem telt bele fél perc,újra begyorsult a levél,de nem szép lassan gyorsult fel,hanem egyből,mintha vihar rázná a szélcsendben,és csak az az egy. Na,erre már én is odamentem megnézni,semmi különöset nem láttam,de nem állt meg. Gondoltam egyet,és hangosan mondtam,hogy ÁLLJ MEG! Erre azonnal megállt. Visszamentem enni,erre azonnal újrakezdte,de már kettő levél kezdett mozogni őrült sebességgel. Megint odamentem,rászóltam hangosan: ÁLLJ MEG! Erre megint megállt azonnal mind a kettő. Mondtam páromnak,pakoljunk azonnal és menjünk,mert itt valami nagyon nem normális,én még ilyet nem láttam. Ahogy távolodtunk,hátranéztünk,láttunk,hogy megint őrült gyorsan mozog a két levél.

Szerintetek mi lehetett ez? Nem az,hogy most nem ittunk,mert amúgy is autóval mentünk le egy darabig,hanem talán még életünkben is összesen kb kétszer,szóval nem szoktunk inni,nem voltunk berúgva,nem képzelődtünk,nem vagyunk pszichiátriai betegek,a telefonnal videóra vettük,otthon visszanéztük,ott volt.

30/N és 31/F


2015. máj. 31. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hihi :) Magyarázatot nem tudok rá, talán csak azt, hogy légturbulencia okozhatta, de ahogy előadtad, úgy még talán a Magyar Népmesékbe is bekerülhetne.
2015. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd azt a videót? Megnézném :-)
2015. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Kármán féle örvénysor
2015. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elég kamu szaga van, érdekelne ez a videó.


Már csak azért is, mert kinek jutna eszébe egy fának azt mondani, hogy "ÁLLJ MEG!"?

Ez lenne az utolsó dolog, amit kipróbálnék...azt se tudom elképzelni, hogy nem lehetett letépni..

2015. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Így született amúgy a biblia is. Valaki elhitte a saját hülyeségét, és nézzétek meg mi lett belőle.
2015. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bokros Fanni válasza:
Szellemek!!!! Nem tudtad????? SZELLEMEK!!
2015. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem kellett volna megijedni mert egy gonosz szellem nem állítja meg a levelet szóval ez csak egy jó szellem lehetett... lehet hogy beszélfetni akart csak .
2015. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna kábszizni.
2015. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hallottál még a Bükki levélrémről?Fogadjunk hallottál és a története alapján találtad ki a fent leírtakat...
2015. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy "dubitus (kételkedő)" a nickem, most jobb lenne, ha "piszi" lennék. Elhinném a leírottjaidat és mondhatnám: "hiszi a piszi!"
2015. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!