Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Előre bocsájtom...

Mi lehet ez? Előre bocsájtom jóslást nem kérek, csak emberi meglátást.

Figyelt kérdés

Az exemmel álmodtam, hogy bejött a szobába,én ültem az iróasztalomnál, és lefeküdt a mögöttem lévő ágyra. Én nagyon meglepődtem, és megkérdeztem tőle az álmomba: mit keresel te itt? és felébredtem azonnal.

Évek óta külön vagyunk,és a helyzet az z, hogy ha bármilyen személyről álmodok, akivel élőben már találkoztam annak eddig mindig komoly következménye volt. Az anyukámat is egy álom hatására mentettem meg (szó szerint) tudtam, hogy veszélybe fog kerülni, és be is következett rá 2 napra..

De még egyszer mondom: jóslás nem érdekel, álomfejtés se, csak emberi magyarázat.



2015. jún. 16. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Te szakítottál az exeddel és nem tudta megemészteni?
2015. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 Az még lemaradt, hogy mikor kérdeztem, utána rám támadt 3 nő, előszőr a vert győztem le, utána a csatlósait és utána volt a felébredés.


És igen, én hagytam ott az exem.16 éve.

2015. jún. 16. 14:38
 3/6 A kérdező kommentje:
*előszőr a vezért győztem le,
2015. jún. 16. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem jelent semmit. Nem hiszem, hogy strici lett és nem engedik kiszállni, illetve vissza sírja a húsos fazekat.
2015. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 Hűha de dühössé váltál:xDD
2015. jún. 16. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is 16 éve elhagyott életem legnagyobb szerelme, azóta vegetálok :D

Na jó nem. Nemvagyok dühös. Azért mert nem tettem teli smileyval a kommentem, még kedvellek :P

2015. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!