Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy igen fura érzésem, nem tudom hogy ide tartozik e, vagy csak simán hülye vagyok... végülis erre szeretnék választ kapni. Nem igazán tudom mi a jó szó rá ígyhát inkáb körül írom, és úgy talán tistább lesz. Na szóval, olyan érzésem van, mintha lennének hajlamaim a spiritualitásra, csak valami belül elnyomja, gátat vet neki. Van olykor-olykor kisebb megnyilvánulások, melyek ezt alátámasztják, inkább csak érzések, de olyan mintha jönne előfele ez a képességszerűségem, csak valami elnyomja, vagy a túlzott ragaszkodásom a realitásokhoz, vagy valami elmegát, nem tudom, de olyan mintha belülrő feszegetne és próbálna előtörni,és felvilágosítana, és választ kapnék minden kérdésemre, de mégse jön elő. Ez így mennyire hangzik furán, vagy mennyire lehet valami alapja, vagy ez egyáltalán mi? Tapasztalt már valaki hasonlót?

2015. jún. 17. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig jó míg nem engedsz neki, és küzdesz vele, ha már nem küzdesz vele, ott már gáz van.
2015. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor egyelőre ragaszkodj a realitásokhoz, jobban jársz. A spiritualitás keresése nagyon könnyen visz rossz irányba, a mai ipari ezotéria szellemi igénytelenségébe.

Ha nagyon jó "reális" alapokat építesz fel, akkor sokkal nehezebben lehet félrevezetni, és akár eljuthatsz egy értékes, valódi spiritualitáshoz.

2015. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És miért rossz a spiritualitás?

Plusz hol tudok utánajárni, hogy mi is történik velem, meg mit tegyek, és hogyan érjem el?

2015. jún. 17. 18:43
 4/7 Missi_Key ***** válasza:
42%

ismerős érzés..csak nem csak spiritualitással...

keresd meg a gátat.. ha lehetséges, és attól függően hogy mi az léphetsz

2015. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen a gát keresését hogy kezdjem el? Nem vagyok túl ismeretes ebben a körben.
2015. jún. 17. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
A gátat az elmédben keresd, pontosabban a racionális gondolkodásért felelős részt, esetleg a logikai képességeket kell elnyomni. Tanulj sok spirituálist, egy nap talán sok pénzt fognak belőled kivasalni. xdd
2015. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:
42%
a gátat magadban keresd...úgy mint egy pszichológiai esetnél. mint amikor valakit kiskorában trauma ér, és anyira elnyomja az emléket hogy felnőttkorában már nem is emlékszik rá, de az emlék ott van a tudatalattiban és ezért csinál bizonyos dolgokat úgy ahogy...
2015. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!