Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg létezik őrangyal, aki...

Tényleg létezik őrangyal, aki vigyáz ránk életünk során? És ha igen, akkor igaz, hogy mindig velünk van?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%

Nem igaz.

(az őrangyalod)

2015. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem.
2015. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Az én őrangyalom Joker 2.0, és már megint mindenkinek segíteni akar a válaszaival... :)
2015. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
Ha egymás őrangyalai vagytok, akkor lehet, hogy ikerlelkek vagytok, vagy valami ilyesmi...
2015. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis létezhet ilyen, nem kell élből elutasítani mindig az ezotériával kapcsolatos kérdéseket. Ez is egy olyan dolog, amit senki nem tud, mégis mindenki az 'igen' vagy a 'nem' szavakkal dobálózik. Ez hit kérdése. Hiszel benne, vagy nem hiszel benne? Ez csak rajtad áll, nem pedig mások véleményén, mert mindig lesz olyan, aki igent, és olyan, aki nemet mond.

Mindenesetre jó placebó is lehet:)

2015. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
18%
Az ember néha/sokszor képes csak azt elhinni amit lát. Vagy létezik vagy nem ez nem csak hit kérdése, ebben a témában. Én éreztem már az őrangyalomat is és Istent is. De nem mondom senkinek, mert így is úgy is kettyósnak néznek.
2015. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Nagy meló lehetett 7 milliárd őrangyalt létrehozni. Vajon mit esznek? Vagy testük sincs? Valaki tud egyáltalán valamit a fiziológiájukról?

Egyébként szerintem felesleges alkalmazni őket, naponta több mint százezer ember megy az örök vadászmezőkre. Pocsék munkaerők, valljuk be.

2015. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Én is sokszor éreztem már olyat, amiről úgy HISZEM, hogy az volt, aminek gondolom. Biztosra senki nem tudhatja, éppen ezért az elhiszem/nem hiszem el dolgokon áll minden ilyen...
2015. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem hogy mindenkinek van.
2015. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
mortymr, számíthatsz rám, ha valami bajod lesz én elfutok. :D
2015. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!