Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik hogy szólt hozzám a...

Létezik hogy szólt hozzám a védőangyalom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vallásos, meg vagyok keresztelve, de sose gyakoroltam a vallást, nem neveltek így. Viszont mindíg is érdekeltek a természetfeletti, megmagyarázhatatlan dolgok ezekre nyitott vagyok,de ezeket se megszállottan keresem. Eddig is történtek dolgok, ha gondoltam valamire megtörtént. Mostanában véletlenül kezembe akadt egy könyv, azt hittem történet, de nem hanem leírás miként tudok kapcsolatot létesíteni az őrangyalaimmal. Egyik este hangosan megszólított valaki a fejembe, szinte rámszólt a nevemet mondta. Most én gondoltam vagy ez azt jelenti a védőangyalom adott jelet, hogy létezik??

2013. jan. 21. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen! Ne törődj az érkező cikiző válaszokkal! Félálomban lehetett, fáradt voltál.De minden éjjel -álmunkban . az őrangyalunkkal "beszélgetünk",azért van, hogy jobban megértünk valamit, ha "alszunk rá egyet vagy néhányat:)))
2013. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
egészen biztos, hogy egész éjjel pókereztetek
2013. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
annyit olvasok a pókerről nekem is megkéne tanulnom játszani (mármint szoktam csak kártyajátékokat nem ismerem)
2013. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Egyik este hangosan megszólított valaki a fejembe"

Már ágyban voltál, próbáltál elaludni?

2013. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Egyik este hangosan megszólított valaki a fejembe"-nem a lelkiismereted volt?
2013. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak beképzelted.
2013. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egyik este hangosan megszólított valaki a fejembe"

Már ágyban voltál, próbáltál elaludni?


Azért kérdeztem, mert ha igen, akkor ez "hipnagóg hallucináció", és semmi természetfeletti nincs benne.

2013. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hahaha! :-) köszönöm a válaszokat! Egyébként még ébren voltam!
2013. jan. 21. 21:23
 9/11 Antimod ***** válasza:
Egy közeli hozzátartozómmal történt már olyan, hogy egy "hang a fejében" megmondta neki, milyen furcsa dolog fog vele történni aznap. És pontosan az is történt - ezért nem lehetett hallucináció. Az, hogy ez a lélek hangja, a "felettes én" hangja, egy külső entitás - akár "védőangyal" hangja volt-e, nem tudom.
2013. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 cheecow válasza:

Szia!

Nekem is volt hasonló élményem. Már bekövetkezett a rem fázis mikor megjelent egy szakállas angyal és azt mondta hogy holnap el fogom sózni a rizst, és tényleg sós lett az ebéd! Magic!

2013. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!