Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csoportosan lehet asztrálutazni?

Csoportosan lehet asztrálutazni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem biztos lehet, de azt, hogy hogy, ne kérdezd. Amúgy én valami ilyenre gondolnék, hogy mindenki tud ilyet egy csoportban, megdumálják, és akkor leülnek egyszerre valahova, és arra meditálnak. Én így képzelem.
2015. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Szia.

Ajánlom figyelmedbe Ophiel-Asztrál projekciót.

Ha érdekel a téma, akkor olvasd el.

Nem tartom kizártnak a csoportos asztrál utazást, de az már nagyon magas szint.

Nem csak neked kell óriási tudással/tapasztalattal rendelkezned, de annak a személynek is akivel az asztrál projekciót végre kívánod hajtani.

Persze ez sem elérhetetlen, keresned kell hozzá egy mestert, mert ő már bizonyára áll azon a szinten amihez ez szükséges.

De elsőnek is az "egyszemélyes" utazást kell gyakorolnod.

Változó hogy kinek mennyi ideig tart ezt véghezvinni.

Amit ajánlottam könyvet, én azt tudom becsülni/tisztelni benne , hogy ez nem egy regény ami tapasztalatokat ír le hogy milyen élmény, nem ez útmutatást ad, hogy hogyan kivitelezhető is.

4 módszert ismertet.

Az "alap módszert" (ez viszonylag egyszerű, körülbelül 4-5 hónap mire sikerül kitanulnod).

Az "Álom módszer" (Ez már eggyel magasabb szint, az álmaidon keresztül vagy képes belépni e síkokra).

Bizonyára volt már olyan érzésed, hogy álmodban valami üldöz téged, te menekülnél előle, de egyre nehezebbnek érzed lépteidet, míg végül nem tudsz mozdulni sem, ekkor felébredsz.

Ekkor, nem tudatosan átlépsz az asztrál síkra, álmodban.

Fontos tudni, hogy e síkon épp ellenkező törvények uralkodnak, mint az anyagi világban.

Van a "Fénytest módszer". (Nah ez már kissé bonyolult, legalábbis számomra, én még az elején vagyok a témának, de voltak pillanatok mikor kimeredt szemekkel néztem hogy mi a jó Isten-t akar ez jelenteni. :D)

És van még a "Szimbólum rendszer". (Érdekes, hogy ez elvileg a felsoroltak közül a legnehezebb módszer, és mégis könnyebnek találom mint a fénytest módszert.)

Röviden azért, nem csak az asztrál sík létezik, gondolom ezzel tisztában vagy.

Van a fizikai sík, az éteri sík, az alsó asztrál és felső asztrál sík.

Több is van még amit a könyv ismertet.

Minden síkhoz társul egy "test".

Van a fizikai tested, az éter tested, az asztrál tested, a mentális tested, a kauzális tested és az érzelem tested.

Most hogy rövid infót adtam, azt ajánlom ha érdekel kezd el.:)

Nem egy lehetetlen küldetés.

Sok helyet bejárhatsz a világon kedved szerint, az asztrál síkon találkozhatsz "érdekes" lényekkel is.

Röviden ennyit.

Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett, sok sikert!:)

2015. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
37%
Lehet, de előtte kérdezd meg a szüleidet! 👌
2015. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 huskyloverapach ***** válasza:
100%

#8 Te akkor tapasztalt asztrál utazó vagy?

Vannak azon a síkon barátaid nem tanítod meg ôket erre a síkra jönni ? Nagyon sok Minden megdöntenél vele.

Most olvasok errôl elôször de nagyon jónak tûnik.

2015. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!