Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrálutazni próbálok. Ez jó...

Dandi98 kérdése:

Asztrálutazni próbálok. Ez jó jel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy este az ágyamban fekve elhatároztam végre magam, és próbálkozni kezdtem. Elképzeltem egy hozzám közeli helyet, és teljes erőmből koncentráltam rá, meg arra, hogy elhagyom a testem. Rövid idő után bizseregni kezdett a testem, és olyan erősen vert a szívem, hogy megijedtem és leálltam. Ettől még nagyon éber állapotba kerültem, és hosszú ideig nem tudtam elaludni.
2013. aug. 19. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Csak saját magad sokkoltad be ezzel a hülyeséggel, azért voltak testi tüneteid. A tudat alattid játszott csak veled.
2013. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Én szoktam. Az Asztrál utazási irodában szoktam utazásokra befizetni. Remélem, hogy nem mennek tönkre, mint az, amelyik most nem tudta visszahozni az embereket Egyiptomból.
2013. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az krvára nem jó jel, hogy védelem nélkül asztrálutazni próbálsz.
2013. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

saját kárán fogja megtanulni.

Ha túléli beveszik a csapatba, ha nem akkor respawn és újra.


Amúgy visszaigazolás hogy tényleg.

2014. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!