Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fekete ruhás alakot látok...

Fekete ruhás alakot látok mostanában. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyesfajta dolgokban.

Pár napja amikor kiülök az erkélyre cigizni (este sötétben) és hirtelen felkapom a fejem,és a látó körömmel egy síkban tehát a levegőben egy fekete köpenyes, kapucnis alakot látok oldalnézetben, viszonylag egész gyorsan sétálni kb 1-2 másodpercig.. 2x történt meg az eset, 1 nap kihagyással

16/l


2015. júl. 11. 22:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
73%
Sok a temetes a kornyeken.
2015. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
68%
mi van abban a cigiben, amit te szivsz?:)
2015. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Lucifer dőljél már le.
2015. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni, mikor a szemem sarkából egy fekete árnyszerű lényt, vagy elsuhanó alakot látok.

De nem hinném hogy ennek lenne valami jelentősége, ugyanis a szemed sarkában amikor hirtelen elmozdítod a fejed akkor elmosódik a kép egy kicsit.

És mivel este látod, akkor már a fényviszonyok sem jobbak, érdekes én is estefele , szürkületben szoktam látni ilyeneket.

Szóval semmi ok az aggodalomra :D

2015. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mostanában nézted kérdező a Fekete ruhás nőt? :D Ha igen, akkor meg van a válasz.


Na, de, amiről te írsz, az egy démon. Szellem nem jelenik meg ,,fekete köpenyes, kapucnis" módon.

Csak az itt a gond, hogyha sűrűn történik meg, lehet hogy egy ember szórakozik. Vannak ilyen beteg alakok.

Szerintem pár napig kerüld ezt az egészet és ne ülj ki, nézd meg, hogy lesz-e máshol ilyen, tapasztalod-e. Ha idővel még mindig csak ott, akkor lehet ember, ha azonban máshol is felbukkan, akkor már érdemes elkezdeni gondolkozni.

Ami még fontos, hogy mit érzel ilyenkor? Nagyon fontos, ha félelmed van, heves szívverés, az sem jó jel.

Keresztet tehetsz ki az ajtódra, erkély részre. Egy próbát megér!

Azt is figyeld meg, hogy más számol-e be ilyenről. Az is sokat számít.

2015. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Batman felszabadítja a világot az Illuminátusoktól
2015. júl. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dementorok?
2015. júl. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az éj sötét, és tele iszonyattal
2015. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én voltam az!
2015. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5-ös válaszadónak.

A kereszt magában semmit sem ér, ennyi erővel kiszegezhetsz az ajtódra egy radírt is...

Csak akkor hatásos, ha hiszel is benne.

De nem értem, hogy egyből lekövetkezteted hogy ez egy démon..

Egy démon, nem fekete köpenyben fog megjelenni és ijesztgetni, ráadásul nem a házon kívül..

Egy démonnak vannak, sokkal-sokkal jobb módszerei amivel a frászt hozzák rád, de ez egyszerű optikai csalódás.

2015. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!