Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fekete ruhás alakot látok...

Fekete ruhás alakot látok mostanában. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ilyesfajta dolgokban.

Pár napja amikor kiülök az erkélyre cigizni (este sötétben) és hirtelen felkapom a fejem,és a látó körömmel egy síkban tehát a levegőben egy fekete köpenyes, kapucnis alakot látok oldalnézetben, viszonylag egész gyorsan sétálni kb 1-2 másodpercig.. 2x történt meg az eset, 1 nap kihagyással

16/l


2015. júl. 11. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10:


5 vagyok:


Megengednéd, hogy az tudja jobban, akinek van tapasztalata természetfeletti dolgokkal? Köszi.

2015. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor én, ha láttam az odaát (Supernatural) összes részét, akkor már tapasztalatom van a természetfeletti dolgokban? xD Ezáltal már profi "vadász" vagyok :P

Mégis honnan lenne tapasztalatod? :D Mutass róla bizonyítékot!

Démon... nyilván. Én a minap pedig egy angyalt láttam...

Vannak különös, megmagyarázhatatlan dolgok. Elismerem. De azért minden hülyeséget nem kell összehordani... Főleg azt ne állítsa már valaki, hogy ért a természetfeletti dolgokhoz. Megnézem pl. hogy keresztényen kívül melyik vallás fog még neked a falra keresztet rakni. Nem sok!

Ha van démon, akkor van angyal, ha van angyal akkor van Isten, ha van Isten a vallás egységes(feltételezve, de nagyjából). És a többi vallás is megvan, illetve az ókori vallások is köszönik szépen, megvoltak.


Szellemek miatt pedig vagy Istennél(vagy amiben hiszel) vagy pedig a kaszásnál reklamálj. De lehet az a csuklyás alak maga volt a kaszás :P

2015. júl. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es. Természetesen!

Mondjad neki nyugodtan, azzal csak őt erősíti de sebaj..

2015. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kasza van nála? Mert akkor kezdhetsz félni...
2015. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én láttam!

De én nem sétálni láttam hanem csak ült meg állt.

Egy kapucnis alak kaszával a kezében!

Nálam is visszatérő alkalom.

A mostani lehet már az 5. vagy 6.alkalom.

Az arcát sose láttam.


Megkérdeztem pár embert akik értenek hozzá,hogy ez mit jelenthet..

És olyasmire tippeltek hogy nem biztos hogy halál. Hanem inkább: Valami lezárul az életedben.

2015. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!