Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi/ki? Egy női arc, kihangs...

Ez mi/ki? Egy női arc, kihangsúlyozva a telt száj, és két helyen is találkoztam velük. Képek linkje leírásban. A másik pár figura, amikkel egy videóban találkoztam. Ui. : A jelentésére is szükségem lenne, köszii

Figyelt kérdés

[link]

[link]



#Magyarország #lány #Slender Man #érdekes #fura teremtmények #videó:texas #kép:Tata
2015. júl. 12. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy szimpla falfirkának tűnik.

A másodikon meg Slendermant ábrázoló rajzok láthatók. elég sokan szeretik őt rajzolgatni, mivel egy nagyon menő karakter. Ő az egyetlen természetfeletti lény kinek mindig elegáns a megjelenése :D

2015. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beteg firkák!
2015. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Slenderman oda van írva a kulcsszavakhoz,de pl az a zöld ammeg mi? :)

A falfirka meg csak nekem hasonlít az egyik rajzra a Slendermanasek között?

Ja és az egyik rajzon van egy hinta/akasztófa :O

2015. júl. 12. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, a kulcsszavakat nem néztem :D

Amúgy a két arc pontosan annyira hasonlít egymásra, mint bármely béna arcábrázolásra. Szóval nem kell bennük párhuzamot keresni.

A háttérben az valószínűleg egy hinta, ami a játszóterek akarja szimbolizálni. Vagy akár lehet a polinéziai hintaember is ami épp csak arra járt. ;)

2015. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A slenderman firkáknál csak az egyértelmű, hogy néhány rajzon az arctalan figurát párhuzamba hozták vele. Amúgy sztájlisztok, divattervezők szoktak arctalan alakokra rajzolni színes ruhákat(a zöld ruhás), amikor még csak felvázolják az ötleteiket. Színösszetételeket, formákat próbálnak ki. A játszóteres, gyerekes képeken meg az a slenderman városi legenda ábrázolódik, hogy gyakran gyerekeket rabol el. A legtöbb állítólagos fotó gyerekek közelében készült. A falfirka fura, de nem hasonlítható a második feltöltött képsorra. Leginkább az érzékszervek felsorolására hasonlít. Elsőn csak látás, másodikon szaglás, ízlelés(esetleg tapintás is, ha a szájat nem ízleléshez társítjuk, míg a harmadikon a halláson kívül már minden elsődleges érzékszerv rajta van.
2015. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!