Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha minden illúzió, akkor az...

Ha minden illúzió, akkor az is lehetséges, hogy az illúzió is csak egy illúzió egy másik illúzióban egy illúzión belül?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés egy illúzió
2015. júl. 3. 03:34
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2015. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én illúziónista vagyok, úgyhogy igen

L

2015. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Szerencsére ez mind elmélet, mert nem az.

2015. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Példa is van rá: álom az álomban.
2015. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az illúzió, az illúzión belüli illúzió, ami iillúzió ból adódik. így aztán az illúzió, ami az illúzión belüli illúzió illúziból tevődik összede ez is egy illúzió, aminek illúziónak az illúziónak, az illúziónak az illúziója. viszont ez nem ilyen egyszerű,mert az illúzió, mint holografikus valóság egy illúzión belüli illúziónált álom, amit egy bizonyos Istenség illúziónált valóságának töredéke. de ez az istenség, aki illúziónált valóságot hozott létre, önmaga valósága is egy illúzió belüli illúzió illúziója.
2015. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ozmium42 ***** válasza:
Nem tudsz egyszerre két valóságot megélni, ezért nem.
2015. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a válaszoknak, mert tudom, hogy csak illúziók egy másik illúzióból!
2015. júl. 3. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!