Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Budapesten keresek látót/jóst,...

Budapesten keresek látót/jóst, aki megbízható? Tudnátok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Töhötömöt az atlantiszi fényfingót...VIII.kerület,csak kövesd a szagnyomot...
2015. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"Megbízható látó/jós"


Na azt kereshetsz!

2015. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként én azt nem értem, hogyha érdemben nem tudsz hozzászólni a kérdéshez, mert láthatólag nem hasznos a válaszod, akkor minek írsz (?) Ha szerinted hülyeség akkor ne foglalkozz vele, ugord át, stb.

Ettől függetlenül persze szabad véleménynyilvánítás van, azt írsz amit akarsz, én nem foglalkozom a fel-és lepontozásokkal, ugyanakkor nem is tudsz "eltántorítani" a dologtól, ha nem ezen a fórumon, akkor egy másikon fogok tanácsot kérni.


De akkor sem értem mi értelme hozzászólni olyan kérdésekhez, amiről láthatóan fogalmad nincs, nem érdeklődsz felőle. Én sem osztom azt észt a Gyerekvállalás kategóriában például, merthogy személyes tapasztalat híján nem értek hozzá.

2015. júl. 15. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Jósban nincs megbízható. A jóslás kényes folyamat, a jövő nagyon képlékeny és előreláthatatlan. Aki pénzért vállal ilyet, hazudik. Te magad is megtanulhatsz annyira jósolni, mint bárki. Aki barátilag jósol neked, és játéknak veszitek, az sokkal hitelesebb, akár még be is jöhet belőle valami. A látók pedig nem dolgoznak futószalagon, aki tényleg tud valamit, nem fog téged átnézni pár ezer Forintért, rendelésre.
2015. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30.000-ért kitalálok neked valami sztorit és mehetsz utadra. Privátba leírom a bankszámla számomat.
2015. júl. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SamSem válasza:
Sámuel jós, Bp. XVIII. kerület, nem dolgozik drágán és megbízhatónak mondják. www.horusz-josda.hu a honlapja
2015. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!