Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez asztrál utazás lehetett?...

Ez asztrál utazás lehetett? (Továbbiak lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónappal ezelőtt nagyon különös dolog történt velem. Már korábban olvastam egy könyvben az asztrál utazásról akkor kezdett el a téma érdekelni,azóta foglalkoztat minden spirituális (lélekkel/lélekvándorlással kapcsolatos) téma. Az történt, hogy le akartam feküdni aludni, mert rettentő fáradt voltam, de előtte kicsit "relaxáltam" (minden este szoktam) hogy könnyebb legyen az alvás és előtte a páromra gondoltam, nagyon erősen. Akkor hirtelen azt éreztem, hogy nem tudok mozdulni, a testem hibernálta magát és valahogyan elkezdtem látni a sötétben....a szobában voltam és mindent teljesen tisztán láttam, pedig tudom, hogy sötét volt és csukva voltak a szemeim, mert mozdulni sem tudtam. És akkor hirtelen olyan érzésem volt,mintha valami húzna felfelé, és mintha egy kapun mentem volna át, egy másik "dimenzión keresztül" és akkor nagyon megijedtem.Éreztem egy pillanatra a páromat, hogy valahol ott van,de túlságosan is furcsa volt ez nekem. Csukva volt a szemem és mégis láttam...Vissza akartam térni a testembe de legalább 10 másodpercig "bénult" állapotban volt, levegőt akartam venni és nem ment, ki akartam nyitni a szemem, de nem sikerült és akkor hirtelen felkeltem.Ez az egész körülbelül 2-3-4 perc lehetett. Nagyon nagy sokk alatt álltam, előtte soha nem tapasztaltam ilyet, senkinek nem meséltem erről csak az egyik barátomnak,de ő azt mondta,hogy valószínűleg csak rosszul voltam, vele is volt már ilyen...(hát nem hinném,hogy egy rosszulléttől ez történik).Talán messzebbre is elmehettem volna,ha nem ijeszt meg ez a dolog.A barátom,akinek elmeséltem,az egyik rokona "látó" és a foglalkozásában is jelen vannak ezek a spirituális dolgok ő akármikor tud "utazni" neki ez a foglalkozása is.Sokat kérdezgettem az asztrál utazásról, közelebbről is meg akartam ismerkedni vele, (mert spirituális beállítottsági ember vagyok) és azt mondta, hogy ez nem rossz dolog, de CSAK ÉS KIZÁRÓLAG egy tapasztalt "utazó" jelenlétében és segítségével szabad csinálni.Nekem ez magamtól jött (akaratomon kívül), éppen ezért ijesztő ez az egész...Hallottam hogy rengeteg veszéllyel járhat, ha az ember nincs rá lelkileg felkészülve. Egy ismerősöm azt mondta, hogy ez rossz dolog, nem szabad csinálni mert akár úgy is maradhatok, egy másik világban, vagy van aki kómába esik (stb). Mivel 2 tapasztalt emberrel is beszéltem erről és mindketten ellent mondtak egymásnak, már nem tudom mit higgyek. Ti mit tapasztaltatok? Mit gondoltok erről, vagy mit tennétek a helyemben? Én azóta nem mertem ezekhez a dolgokhoz közeledni, meditálni se meditáltam már, mert tartok ettől, túl sok negatív dolgot meséltek róla.

2015. júl. 16. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs veszélye az asztrál utazásnak. A testeddel össze vagy kötve egy ,,ezüst szállal". Nyilván az első ember se csoportosan csinálta másokkal :) a legtöbben maguk tapasztalták, hogy ez hogyan működik. De amúgy én most olvasok egy könyvet, ami az internetről letölthető, és szépen leírja a dolgokat, meg fogod érteni, hogy hogyan működik, nem is hosszú.


Richard Webster - Asztrálutazás (ez egy régebbi változat)

Richard Webster - Asztrálutazás II. (ez az újradolgozott változat)

2015. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként még annyi, hogy a leírásodnak az első részéről azt gondolom, hogy ez alvásparalízis lehetett, mert akkor nem tudsz megmozdulni, felébredni, hiába próbálkozol, és olyankor valóságos dolgokat látsz, viszont ezek nem valóságosak, hanem olyanok, mint az álmok, csak máshogy éled meg.


Itt egy kérdés, ahol ilyen élményükről számolnak be az emberek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__6706553-..

2015. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem inkáb alvásparalízis volt. Asztrálutazáskor könnyü vagy, egyáltalán nincs súlyod, eggyé válsz a térrel ami körülvesz és bárhova eljuthatsz egy szempillantás alatt.

Alvásparalízis pedig olyan, hogy hirtelen megmerevedik a tested, nem tudsz mozdulni, rossz élmény, rémálom is lehetséges. Olvass utána, a pontos tüneteket nem tudom.

2015. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak! a könyvet pedig minél hamarabb elolvasom! :)
2015. júl. 16. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!