Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne az idő...

Ha lehetséges lenne az idő utazás a múltba, melyik időbe mennél vissza?

Figyelt kérdés
idő,időutazás

#isőutazás
2015. máj. 19. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egy perccel ezelőttre, mielőtt elolvastam ezt a kérdést.
2015. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Elvagyok itt is.
2015. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Én előre mennék az időben, mert imádom a technikai vívmányokat, a gépeket és szeretek kockulni.
2015. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
#3 csak éppen kérdést értelmezni nem szeretsz annyira
2015. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Most direkt rákerestem, hogy hol van a szegycsontom.:)
2015. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Én az ókorba mennék vissza. A kultúra, építészet és akkoriban alig volt nyoma emberi környezetszennyezésnek. Ma meg, ha kirándulsz, pár méter után az erdőben naná, hogy találsz egy eldobott zacskót.. De ez csak egy a sok közül.
2015. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

szegycsont, én nem szeretem a múltat, kivéve a vadnyugatot. Nem hallottál még arról, hogy felejtsd el a múltat, inkább a céljaidra összpontosíts.

[link]

2015. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hallottam hasonlót meg még sok egyéb más közhelyet is.
2015. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nehez kerdes, mert tul sok helyre visszamennek (legalabb egy par napra :-)).

Kivancsi lennek arra, amikor meg csak a tengerekben volt elet, a dinoszauruszok koraba is ellatogatnek, meg azokba az idokbe, amikor kipusztultak (bar az is tobb milļio eves folyamat volt szoval nehez lenne beloni egy konkret idoszakot).

Afrikaba az emberiseg "szuletese"koraba. Aztan az okor elejere megnezni a foldkozi tenger parztjat, amikor meg mindenfele erdok lehettek. A magyarok oshazajaba amikor meg ott voltunk (feltetelezve, hogy az idogep tudja a helyszint :-)). Aztan a kozepkori Europaba a pestisjarvany elott es a pestisjarvanyok utan (a lakossag ketharmada meghalt, biztos erdekes valtozasok lehettek mindenfele). A torok hodoltsag magyarorszagara is visszamennek. Es visszamennek Maria Terezia koraba erdoszemlere :-)

2015. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem számít sem a múlt, sem a jövő.

A jelenben élj.

Ha minden energiád a múltra, vagy a jövőre pazarlod akkor tulajdonképpen nem is élsz...

Élvezd ki a jelent, az rendben hogy vannak terveid a jövővel kapcsolatban de ne a terveidben élj.

2015. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!