Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Két jósnő is azt mondta...

Két jósnő is azt mondta kristály gyermek vagyok. Higgyek nekik?

Figyelt kérdés
Utananeztem alaposan neten, es minden igaz ram amit irtak jellemzonek. Szeretem az allatokat (vega is vagyok), stb. A szellemeket erzekelni szoktam, es van is a hazunkban 1, ezt meg a josno is megmondta. Ne nezzetek di.lisnek, de tenyleg az lennek? 13/L

#jósnő #jóslás #Kristály gyermek
2015. júl. 22. 10:21
1 2 3
 1/23 Duenna ***** válasza:
5%
Igen, ezek szerint kristálygyermek vagy, és feladatod van itt a Földön, ezért születtél le ide a Földre! Tanítanod kell az emberiséget a jóra, a tudásra, az ezotériára, meg kell tanulnod meditálni, és meditációval gyógyítani. Sok sikert! :)
2015. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Ne higgyél nekik, átcseszés az összes ilyen baromság.
2015. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Reméljük, sikeresen kinövöd.
2015. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Ha az lennél, akkor sürgősen orvoshoz kell menned, mert az mentális betegség. Erre utal az is, hogy szellemet látsz a házatokban. Szellemek nincsenek sehol, csak beképzeled.
2015. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Számomra kérdéses, hogy létezik-e ilyen. Ha igen, akkor én pedig tuti indigó vagyok.

De ezt nagyon túllihegik. Ha egyáltalán lehet így általánosítani az embereket, akkor nagyon sok olyan kristály- és indigo gyermek illetve felnőtt él, aki nem is tudja magáról, hogy az, lévén, hogy bizonyos időszakban állítólag nagy számban születtek/születnek. Vagyis egy normális, tömeges jelenség idealizált elnevezéséről is szó lehet.


És azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy generációra is le lehet bontani a kérdést: pl. Y-generáció -> indigó (vagy túlnyomórészt indigó), az utána következő -> kristály, és így tovább.

2015. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Negyes, tudtommal nem vagyok fogyatekos, de azert koszonom az aggodasodat!

Ja, es a normalis valaszokat is:)

2015. júl. 22. 11:13
 7/23 anonim ***** válasza:
30%

Azért vagy kristálygyermek, mert szereted az állatokat és vega vagy? Hát téged átcsesztek, kisanyám, ha ennyitől kristálygyermek vagy, akkor az én családom és környezetem hemzseg a kristályemberektől.


Mikor jöttök már rá, hogy a jósnő jó pénzért azt mond neked, amit hallani akarsz?

2015. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Duenna ***** válasza:
24%
Ne hallgass senkire, csak a szívedre, az megmondja, mikor mit tegyél, és hogyan! :)
2015. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
Jujj, de bölcs, utolsó! Hadd találjam ki: Oravecz Nóra? Vagy Paolo Coelho? :)
2015. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha szellemeket érzékelsz, akkor inkább skizofréniára gyanakszom.
2015. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!