Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Felkerült a szobámba egy nagy,egészalakos tükör

sok helyen lehet hallani hogy a tükör átjàró két világ,dimenzió között

szerintetek van alapja?



2015. júl. 26. 11:02
 1/6 Legoman ***** válasza:

Nem, hiszem hogy lenne alapja. Sőt szerintem nincs.

Ha egy lény átakar jönni, akkor bárhol megteheti.

2015. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi alapja nincs. A tükör csupán egy olyan tárgy volt (és ma is az), ami elbűvöli az embereket, egy nagyon érdekes használati tárgy. Ezért kötődnek hozzá hasonló legendák. A régi pogány vallásokban, népmesékben is gyakran felbukkanó elem a tükör.
2015. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha magától került fel, akkor elég paranormális.

Természetesen ennek nincs alapja.

2015. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából mit értesz az alatt, hogy itt, és odaát? Eddig nem láttam rá bizonyítékot, hogy lenne egy másik világ, ahol szellemi lények laknak, és ettől a mi világunk elkülönülne. Épp ellenkezőleg. Amit nem látunk, az attól még ugyanúgy körülvesz, itt van, csak nem feltétlen lép kapcsolatba az emberrel. Ahogy elnéztem mások eseteit, az "átjött" alatt mindig azt kellett érteni, hogy valamilyen módon kapcsolatot létesített az illetővel. Az ember ugyanígy rendelkezik láthatatlan részekkel, de ezek nem egy másik világban léteznek. Egyszerűen csak nagyobb a kiterjedése az embernek. Oda is kiterjed, ahol már nincs fizikai anyag, és ahol ezek a szellemi lények élnek.
2015. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy nekifutas es majd szolj ha átjutottál rajta
2015. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez csak babona,de ha egyszer átjutsz rajta,hát sok szerencsét,de szerintem nem fog sikerülni max a tükör törik össze és meglehet hogy te is megsérülsz.
2015. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!