Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy máris a...

Elképzelhető, hogy máris a sötétség korát éljük, csak nem tudunk róla?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem azt, hogy a gonosz birodalma egyesült a Földdel. Nem tartom kizártnak, hogy embernek álcázott démonok járnak közöttünk és a technológiájuk, valamint a szellemiségük is vegyült a miénkkel. Rengeteg emberen veszek észre furcsaságokat és feltűnő számomra a sok technológiai és értékrendbeli változás, a mostanában készült gépekről pedig mindig az jut eszembe, hogy mintha nem is ebből a világból származnának.

Úgy tudom, hogy a második világháborúban a friccek sem a mérnökeiknek köszönhették a technológiai fölényüket, hanem bizonyos alvilági szálaknak.

Nem tudom, hogy ez csak valami beteg paranoia, vagy jól látom a dolgokat, mindenesetre szeretném megtudni, hogy igaz-e a feltevésem. Ha már tényleg a sötétség birodalmában élek, akkor legalább tudjak róla, hogy tényleg ott élek. Nyilván sokan a válsággal magyarázzák a dolgokat, de szerintem ennél több van itt.

Szóval lehetséges, hogy a gonosz birodalma már itt van és egyesült a világunkkal?



2015. jún. 25. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Mit nyomsz?postázol is?Bármi is az egy marékkal küldhetnél
2015. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Ozmium42 ***** válasza:
70%
Paranoia. A gépeket emberek készítik. Lehet, hogy meglepő számodra, de már ennyire jók vagyunk. Ez az eredménye, ha reáltudományokra fordítjuk az időnket és az erőforrásainkat vallási téboly helyett.
2015. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
A sötétség birodalmában élsz, de nem úgy, ahogy gondolod, hanem pichiátriai értelemben... A technológai fejlődés nem az alvilágból származik, hanem ékes bizonyítéka és gyümölcse annak, hogy az ember képes túlszárnyalni a saját fizikai korlátait, s lehámozni magáról a babonákat, a hamis vallásokat és felesleges dogmákat.
2015. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 piriiiii ***** válasza:
61%

Elvesztetted a hitedet.

Egyébként ez a sötétség meg fényesség dolog... hullámzik az egész világban és sosem lesz olyan, hogy örök jó, örök rossz világ. Mindig változik. A világ változik. Alapvetően a jó és a rossz aránya harmóniában van (néha kibillen, de ez természetes), sőt, igazából ezeket a szavakat is csak az emberi agy szülte. Nem létezik jó vagy rossz.

2015. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Van egy film Az [link] amely elvileg ezt akarja leleplezni, amit írtál. A rendező & forgatókönyv író John Carpenter egy Illuminati szabadkőműves beavatott volt, tehát tudott valamit.


Ez eléggé egybevág azzal a David Icke elképzeléssel, amit az alakváltó idegenekről tudunk

[link]


Mit jelent, az hoy "Rengeteg emberen veszek észre furcsaságokat "?

2015. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A világ sötét. Csak voltak emberek, akik megpróbálták valamennyiőtöknek világossá tenni.
2015. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, utánanézek a filmnek.

Az embereknél ezeket a furcsaságokat észleltem: néhánynál extrém magas hőkisugárzás, viselkedésbeli anomáliák (pl. valaki egy hétig hozzám se szól, aztán úgy rámtapad, hogy le se tudom vakarni, mindenhova követni akar), furcsa reakciók (pl. váratlan helyzetekben rendkívüli mértékű indokolatlan dühkitörés). És ezeket nem egyetlen embernél tapasztaltam. Kapásból ennyi jut eszembe.

2015. jún. 25. 20:29
 8/21 A kérdező kommentje:
A filmet még nem néztem meg, de elolvastam a teljes sztoriját, igen, ez egy kicsit hasonlít az én "sötétségemhez".
2015. jún. 25. 20:41
 9/21 anonim ***** válasza:

Válaszd a jó oldalt.Ahol fény van árnyék is.Tedd hasznossá

Magad és akkor nem fogsz ilyen butaságokon agyalni

2015. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Végülis ez jó tanács, bár melózom és alapból is van mivel elfoglalnom magam, hobbiból sokszor agyalok ilyeneken. Nem tehetek róla, érdekelnek az ilyen dolgok és imádok nyomozni.
2015. jún. 25. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!