Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 16 éves INFJ lány vagyok....

16 éves INFJ lány vagyok. Kiskoromtól kezdve sok mindent éreztem, amit nem tudtam kimondani. A belső világomról tudnék hipnózisban beszélni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elnézést,hogy kérdéssel válaszolok a kérdésedre ( :'D ) ,de INFJ?
2015. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
wow nagyon kevés ember infj :)
2015. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves 1.elnézést, hogy nem fejtettem ki. Az egy lélektani típus, méghozzá a legritkább. Introvertált, intuitív, érző, ítélő.:)

2. Bizony, kevés van belőlem. Pont ezért is érzem gyakran, hogy nem értenek meg. Érzések formájában fogadom be az információt, többet mint az átlag, sok mindent nem tudok kimondani. Ezekre jó lenne a hipnózis? Tudja valamelyikőtök?

2015. júl. 27. 19:56
 4/20 anonim ***** válasza:

Igen,már utánajártam közben. Én INTP vagyok..Fogalmam sincs,hogy gyakori e,vagy sem. O.o


Szerintem tudnál. :) A tudatalattid feltárásával minden palástolt érzelmet és információt ki lehet csalni az emberből tudtommal. (:


Aranyos ember vagy!

2015. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Ozmium42 ***** válasza:
Én is INTP vagyok, ezért ez az egyetlen, amit megjegyeztem a betűrövidítések közül. Belőlünk sincs sok, de azért akad.
2015. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is sejtettem, hogy föl lehet ezeket fedni hipnózissal, de azért gondoltam megkérdezlek titeket.:)
2015. júl. 27. 21:21
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez a "probléma" nem igényel hipnózist. Csak próbálj elmerülni valamilyen alkotó tevékenységben pl.: írj, rajzolj,...
2015. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia! :) én is 16 éves vagyok, és szintén INFJ. Engem is érdekelne viszont ez a kérdés..
2015. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem ENTJ jött ki és nő vagyok.^^
2015. júl. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én infj vagyok és így mondom, hogy szerintem ez nem a hipnózison múlik. Nekem is jelentett korábban gondot, hogy nem ertettek mások. Két megoldást találtam végül, bár egyik sem hangzik túl romantikusnak, meseszerűnek. :D


Az egyik, hogy rengeteget gyakoroltam, hogy jobban kifejezzem magamat. Magamra erőltettem, hogy extrovertált legyek. Belül mindig introvertált maradok, de megtanultam ilyet is. És nyilván minél többet beszél az ember, annál jobban ki tudja magát fejezni.


A másik, hogy egyszerűen el kell fogadni, hogy nem mindenki fog megérteni. Vannak emberek akik, mintha más világban élnének. De ez nem baj. A társadalom is azért tudja magát fenntartani, mert különböző emberek alkotják, különböző tulajdonságokkal.

2015. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!