Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jellemezné valaki eme már rég...

Jellemezné valaki eme már rég ténykedő ám máig rejtve maradt lényt a vérfarkaskutyát?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem cuki. És nem is érdekes... Semmi a loúhoz és a kútcsához képest
2015. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Leginkább úgy lehetne jellemezni a szóban forgó lényt, hogy ez egy olyan kitalált lény, amiben csak az idióták hisznek. De úgy látszik nagyon veszélyes mert az agyat támadja. De engem inkább az ilyen emberek rémisztenek meg, aki egy nyilvános fórumban ilyen kérdést beír. Szerintem az vagy nem normális, vagy teljesen hiányában van mindenféle gátlásnak.
2015. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az utóbbiban szenvedek :D
2015. aug. 2. 10:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ez a lény elsápad, akkor vérszegény farkaskutya lesz belőle. Ha csonkítják, vérszegény, farkatlan kutya.
2015. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem büdösek, meg milyen már, mikor "beteszed" az anyósülésre, és a kocsi eleje leül a földre?
2015. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!