Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Debreceni "médiumot" keresek,...

Debreceni "médiumot" keresek, ismertek bevált, megbízható embert ez ügyben?

Figyelt kérdés
Egy olyan embert keresek aki tud beszélni a halottakkal. Lehet hogy hülyén hangzik de nagyon fontos lenne. Elveszítettem a szüleimet,és szeretnék velük kapcsolatba lépni. Mindenképp Debrecenben szeretnék találni valakit! Előre is köszönöm szépen! Ez nagyon fontos nekem!

2015. aug. 1. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted az elhunyt szüleid örülnének,hogy a gyermekük egy csaló sarlatánnak fizet pénzt a semmire??? GONDOLKODJ!!!!


Médium = CSALÓ!!!!!!!! Ennyi erővel égesd el a pénzt!!!!

2015. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megértem hogy nagyon fontos lenne, de ne dőlj be semmilyen tolvaj kóklernek!!!

Sem Debrecenben sem a világon nincsenek olyanok, aki a halottakkal kommunikálni tudnának! Ez egy átvágós iparág, magas szintre fejlesztették a hiteddel való visszaélést; csak hazudoznak, és lenyúlják a pénzedet! 85%-ban azt fogják mondani amit hallani akarsz...

Ezt én is el tudom mondani neked tök ingyen!

2015. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!