Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG/53 Fertility Tester Ovuláci...

PG/53 Fertility Tester Ovulációs mikroszkóp segítségével nyálmintából való ellenőrzés mennyire megbízható? Van olyan közöttetek, akinek bevált ez a módszer? Pontosabb eredményt ad a teszt vagy ez praktikusabb, mivel akárhányszor használható?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem már vagy 20 éve van ilyen, és szeretem használni, mert megbízható, bár én inkább a méhszájból veszek mintát nyál helyett.
2014. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam vele, elméletileg működött, mert az elindult peteérést mutatta, gyönyörű páfránymintákat mutatott. Arról szerintem nem a kis szerkezet tehetett, hogy a tüszőrepedés nem történt meg, és sokszor még menstruálni sem menstruáltam :).

Elméletileg amit kellett mutatnia, azt mutatta, azaz a peteérést, ha nincs semmi gond a ciklusoddal, akkor szerintem hasznos lehet.

2014. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!