Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik internetes oldalról...

Melyik internetes oldalról lehet jó minőségű, német mosószert ill. öblítőt rendelni? Van valakinek bevált, megbizható cime?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, ha Magyarországon veszel azt nem jó?
2014. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persil, Ariel itt is kapható
2014. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öblítőben meg van pl. a Silan, az is kapható Magyaro-on
2014. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tandil is kapható az Aldiban.
2014. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Motorman válasza:
100%
Segíteni sajnos nem tudok, (én is Burgenlandban veszek ilyesmit,) de a tájékozatlan hozzászólók kedvéért mondom, hogy NEM, tényleg nem mindegy. A cég PR.-osa nyilatkozta hogy "Ezeken a piacokon más a vásárlók igénye, erősebben ár orientáltak" Ezt akkor válaszolta, amikor szembesítették a ténnyel, hogy a laborvizsgálatok szerint más az összetétele a Magyar, Román, Szlovák stb. piacokon terített "nemzetközi" mosóporoknak, mint pl. Párizsban... A legszomorúbb, hogy egyéb kozmetikai cikkek, édességek, stb. is gagyibb nálunk, mint a világon másutt. Aki nem hiszi, vegyen pl.Arielt Ausztriában, mint én és csodálkozni fog!
2014. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 5-ös válaszoló hogy egyettértesz velem. Az elözőekhez nem kommentelek semmit. Azért várom még az "értelmes" válaszokat.
2014. nov. 26. 09:00
 7/9 anonim válasza:

A Müller üzletekben a német piacra gyártott mosószerek

és öblítők kaphatóak. Ha nem vagyok éppen Ausztriában

Akkor mindig a Müllerben intezem a mosószer vásárlásokat.

2014. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

az 5. válaszoló hasznos válasza sokakat tájékoztatott arról, amit te nem tettél meg. Hogy miért is keresel itthon eredeti, német piacra gyártott mosószert. Ezt te is megtehetted volna, és akkor nem kellene ilyen lekezelően reagálnod azok válaszára, akiket meglepett a kérdésed.

Egyébként sajnos teljesen igaz a minőségi különbség: össze sem lehet hasonlítani a kintit az itthon gyártottal. A Lehel Csarnok emeletén pl. van egy maszek háztartási bolt évtizedek óta, ahol rengeteg eredeti termék van. Én eredeti Lenort veszek náluk, mert az itthoni már gyakorlatilag szagos víz. Nem drágább, sőt, de a minősége fényévekre van a hazaitól. Ha nem ragaszkodsz a német áruhoz, hanem megbízható és hatékony mosási vegyiárut keresel, próbáld ki a Faith in Nature folyékony mosószereit. (pl. naturkozmetika.hu, vagy tíz éve vevőjük vagyok) Nem olcsó, de nagyon gazdaságos, és osztályon felüli a teljesítménye. Az ott kapható öblítő is első rangú.

2014. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rokonaim kint éltek németbe vagy kint dolgoztak, sokan veszne ott meg termékeket. Mi a Milkát, Nutellát és próbáljuk onnan vagy tényleg németből való boltból hozni mert nagyon nagy különbségek vannak. Az itteniek tele vannak cukorral és ehetetlen a kinti sokkal finomabb.
2014. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!