Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon csak álmodtam vagy...

Vajon csak álmodtam vagy valami bajom van Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Egyszer, mikor a barátom haza ment tőlem este kb. 10-kor kikísértem és, mikor vissza értem a szobámba feküdtem is rögtön le aludni, annyira fáradt voltam. A fal felé voltam fordulva, úgy aludtam. Aztán arra keltem, hogy valaki járkál a szobámban, lépteket hallottam. Azt hittem csak álmodtam, hogy haza megy a barátom és még mindig itt van nálam én pedig elszundítottam. Ezért meg is szólaltam, mikor ezeket a lépteket hallottam, azt mondtam, "tudom, hogy te vagy az, nem tudsz megijeszteni" és nevettem, mert tényleg azt hittem, hogy ő akar ijesztgetni. Miközben ezt mondtam végig a fal felé voltam fordulva és miközben beszéltem is hallottam hangosan a lépteket. Ahogy ezt kimondtam abbamaradt a hang és mosolyogva hátra néztem, remélve, hogy a barátomat látom ott, de nem láttam senkit. Nagyon megijedtem és kiabáltam egyből anyukámnak és megkérdeztem tőle, hogy ő volt-e a szobámban, azt mondta nem, már egy jó ideje a fürdőben volt (onnan is jött ki). A család többi tagja ekkor már aludt. De hiába is reménykedtem, hogy ők voltak bent, hisz mikor ez történt ajtó nyitást egyszer sem nem hallottam, szóval senki nem jött be és nem is ment ki. Utána pár hétig nagyon féltem elaludni, annyira valóságszerűek és hangosak voltak azok a léptek. Történt már veletek hasonló?

2015. aug. 7. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Macska a háztetőn......
2015. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom milyen az, mikor a padlón lépked valaki. Na ez olyan volt, nem macska és nem a háztetőn.
2015. aug. 7. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyu, én is hallottam már hogy a padlón lépeket valaki, odanéztem és megláttam egy bazinagy svábbogarat.... pedig én is azt hittem hogy léptek lehet h az volt a padlón csak mire odanéztél eltűnt, annak is nagy zaja van amúgy.....
2015. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na hát nagyon remélem, hogy neked van igazad.
2015. aug. 7. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a hypnagógum hatása lehetett , ez egy köztes forma az ébrenlét valamint az alvás között . Mengyelejev is ebben az állapotban fedezte fel a periódusos rendszert . Mégpedig álmában az elemek jelei kígyóként tekeregtek olyan formában ahogy a rendszerben feltüntetett
2015. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez érdekes... Köszönöm a válaszodat!
2015. aug. 7. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit
2015. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A történet lényege, hogy lehet, hogy hallottál valami lépéshez hasonló hangot. Azért volt ijesztő, mert biztos voltál benne, hogy a barátod. Ha úgy hallottad volna, hogy odanézel, akkor tudtad volna, hogy nincs ott senki, és nem lepődtél volna meg azon, hogy eltűnt. Meg a félálom is részt vehetett a dologban.
2015. aug. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!