Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék valamit kívánni és...

Szeretnék valamit kívánni és mi az a dolog, vagy valami ilyesmi amit ha kívánok, legyen az bármi, valóra válik. Van ilyen? Ha van létszi írjatok valamit.

Figyelt kérdés
Hullógilaggal, gólyával (számolni/kívánni), és Gyermekláncfűvel már próbáltam de semmi.
2015. aug. 24. 22:57
 1/6 Duenna ***** válasza:
Meditációval menj le alfa agyhullámba, ott vizualizáld azt, amire vágysz. Ezt csináld meg naponta 3-szor, és egy hónap múlva megkapod. Amennyiben jól csináltad! :)
2015. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ha ilyen egyszerűen lehetne kívánságokat valóra váltani, akkor ez a helyzet lenne itt a bolygón?...
2015. aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen sem babonában, sem mágiában, sem sehol máshol. Ha valamit akarsz, mindenképpen erőfeszítéseket kell tenned az eléréséhez. Akármilyen segédletet használj is.
2015. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

Én a vonzást szoktam használni. :)

Nekem bevált. :D

2 hét alatt meg is kaptam azt, amit szerettem volna. :)

2015. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen kivánság, ami könnyen teljesül.

Bizonyíték rá ezek a sorok.

Kérdésed kiírásával azt kivántad, válaszoljunk rá.

Ímé, teljesült.

2015. aug. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor működik ha nem másik emberrel szól pl, azaz nem kívánhatod hogy pl valaki szeressen beléd, vagy hogy egy konkrét ember, cég adjon neked munkát.

De azt kitalálhatod hogy milyen partnert szeretnél vagy milyen munkát.

Gondolom a te kívánságaid nem ilyenek voltak.

Ha kívántál el kell engedni az egészet, ha azon görcsölsz hogy mikor teljesül vagy félsz hogy nem teljesül akkor az törölheti az egészet. Tehát teljesen el kell engedni vagy arra gondolni hogy már meg is kaptad, de semmi képen sem görcsölni vagy parázni vagy a kívánság teljesülésének hiányán gondolkodni mert az tényleg hiányt fog szülni

2015. aug. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!