Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet e, hogy rendőrségi...

Lehet e, hogy rendőrségi nyomozás folyik ellenem, mert egy a kormányhivatal érthetetlen dolog miatt keresett meg?

Figyelt kérdés

Nem csodálkoznék, ha nyomoznának vagy ha pl. a bírósági végrehajtó ügyködik a háttérben és emiatt van az egész.


Szóval kaptam egy levelet, a kormányhivataltól, hogy egy 19 éve a nevemen lévő motorkerékpár biztosítását igazoljam, mert 16 éve nincs fizetve, amúgy meg 5 napon van erre, mert kivonják a forgalomból. Ha viszont nem nyilatkoznék a dologról, büntetni fognak, ismétlődő módon. Be is mentem és nyilatkoztam, hogy 17 éve eladtam. Részletesen le kellett írni mindent, ez is feltűnt.


A nő aki foglakozott velem a hivatalban - egy vezető volt, intrikával illettem, - csúfondáros megjegyzéseket tettem az üggyel kapcsolatban, de látszott rajta, hogy tréningezték ilyen ügyfelekre és nem zavartatta magát. Viszont több alakalommal megjegyezte, hogy "miért van az, hogy kidobta a rendszer a motort és célzott rá, hogy ez nem véletlen"


Namost két dologra gondolok, hogy talán a bankos-motoros-robbantó miatt nyomoznak, mert egy Yamaha xt250-es gépről van szó és hasonlóval ügyködött az illető. Ill. két végrehajtásom van tárgyalási költség címén 2x30.000, amit nem tud behajtani a végrehajtó és talán amiatt van ez.


Mit szóltok hozzá, féljek vagy ne?



2015. júl. 5. 13:09
 1/5 Trafó1 ***** válasza:
73%
Egy ismerősöm most hozatott be a nevén egy kocsit, a vámnál lefoglalta a NAV még mielőtt érte ment volna mert volt 250000 tartozása, ezek egyre jobban odafigyelnek dolgokra, nem ok nélkül keresnek téged sem az biztos.
2015. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet. Egyszerűen csak orbán parancsot adott sintérnek a pénzbegyűjtésre.
2015. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mer érted!?


Miből áll egy rendőrnyomozónak az, hogy rám-fogja, hogy én vagyok a bankos-motoros-robbantó. Ahogy a Kájzer Edére ráfogták, megeshet velem is. Tök mindegy nekik, hogy az igazit kapják el vagy az ártatlant.

2015. júl. 5. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan az adás-vételid, azzal könnyen tisztázhatod magad.

(Az új tulaj nem jelentette be a vételt - ezért "dobta ki a rendszer".) Gondolom, nincs meg, ezért kellett "részletesen nyilatkoznod".

2015. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A 2-es válaszban lehet valami. De az a legvalószínűbb, hogy sokáig porosodott egy sufniban a motor, nem rég pedig elővették és le akarták műszakiztatni vagy bármilyen módon a hatóság látóterébe került. Itt kibukott, hogy nem lett átíratva,kivonatva, így ment a nevedre minden.

A végrehajtók nem rafkóznak így. Kimennek és foglalnak(ha van mit).

Ez tapasztalat. Kijöttek hozzám, én mondtam, hogy itt minden kölcsön van meg fateromé stb. és elhúztak.

Nem kell félned.

2015. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!