Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitol elem at ujra es ujra az...

Mitol elem at ujra es ujra az emlekeimet?

Figyelt kérdés
Rendszeresen megjelennek regi, tulnyomo tobbsegben fajo emlekek. Csaladi es szerelmi teren. Megjelennek elottem a tortentek es ugyan ugy aterzem, mintha ott lennek. Van, hogy munka kozben tornek ram, vagy almomban is akar. Nem tudok menekulni eloluk tovabb es mar nagyon komolyan fontolora vetten az ongyilkossag kerdeset. Tonkre teszi a sajat es a korulottem elok eletet is.
2015. szept. 6. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Probálj meg pozitivan élni. Így már múlt sem fog fájni.

Nagyon érdekes s ilyenkor kintről mit lehet érzékelni belőled? Pár másodpercig mintha bambulnál?

2015. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen egyedul vagyok, az egyik baratnom mondta, aki eszrevette ezt nehanyszor, hogy olyan mintha elmerengenek, kicsit elojonnek a mimikak es ennyi.
2015. szept. 6. 18:53
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy még nem dolgoztad fel őket és megoldásra várnak. Bocsáss meg magadnak és másoknak. Gondolkodj el azon, hogy te miben voltál hibás és mit csinálnál másképpen most ugyanabban a helyzetben. Az öngyilkosság nem megoldás.
2015. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:

Lelkiekben érzékeny vagy és a negatív emlékek olyan mély barázdákat szántottak az életed során a belső énedbe hogy még napközben is bukdácsolva futsz rajtuk.

Az álmainkat legtöbben nem tudjuk kontrollálni tehát még védtelenebbek vagyunk.

A mélytudatban raktározódik el minden esemény és éberen nem törhet felszínre. Alváskor azonban pihen a mindennapi tudat és visszahúzódik s ezzel teret ad a mélytudatból felbuggyanó kellemetlen, valaha átélt élethelyzeteknek. Természetesen van megoldás.

2015. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!